Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 2 grudnia 2011, 19:29

Deus Ex: Brakujące Ogniwo za darmo przy zakupie Deus Ex: Bunt Ludzkości

Miło jest nam poinformować, że w związku ze zbliżającym się okresem świątecznym przygotowaliśmy specjalną promocję dla gry Deus Ex: Bunt Ludzkości. Wszyscy klienci, którzy w okresie 1.12-31.12 zakupią podstawową, pudełkową wersję Deus Ex: Bunt Ludzkości na PC otrzymają możliwość darmowego pobrania dodatku DLC czyli Deus Ex: Brakujące Ogniwo.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Miło jest nam poinformować, że w związku ze zbliżającym się okresem świątecznym przygotowaliśmy specjalną promocję dla gry Deus Ex: Bunt Ludzkości. Wszyscy klienci, którzy w okresie 1.12-31.12 zakupią podstawową, pudełkową wersję Deus Ex: Bunt Ludzkości na PC otrzymają możliwość darmowego pobrania dodatku DLC czyli Deus Ex: Brakujące Ogniwo. Jest to niepowtarzalna okazja, aby za cenę podstawowej wersji gry otrzymać jej rozszerzoną edycję i mieć gwarantowane kilkadziesiąt godzin rozrywki na najwyższym poziomie.

Jak zrealizować promocję? Po zakupie Deus Ex: Bunt Ludzkości należy przesłać potwierdzenie zakupu (wyraźny skan lub zdjęcie paragonu lub faktury) na adres adres mailowy [email protected] w tytule maila wpisując „Deus Ex”. W odpowiedzi zwrotnej prześlemy informacje jak otrzymać dodatek Deus Ex: Brakujące Ogniwo zupełnie za darmo. Promocja dotyczy gier zakupionych w dniach od 1 do 31 grudnia.

Deus Ex: Bunt Ludzkości to jedna z najlepszych gier cRPG tego roku. Tytuł, który sprostał legendzie swych poprzedniczek zyskując uznanie w oczach krytyków i graczy. Gra opowiada historię Adama Jensena - człowieka, który wbrew własnej woli został poddany zabiegowi wszczepienia cybernetycznych implantów i wrzucony w sam środek światowego spisku. Deus Ex: Bunt Ludzkości rozgrywa się w świecie niedalekiej przyszłości, w której ludzkość znajduje się w punkcie przełomowym swojej historii. Zapewniając kilkadziesiąt godzin zabawy i oferując graczom możliwość ukończenia gry na wiele, zróżnicowanych sposobów, Deus Ex: Bunt Ludzkości rzuca wyzwanie utartym schematom rozgrywki i zapewnia intensywne doświadczenia w świecie, w którym każdy wybór ma swoje konsekwencje. Dodatek Brakujące Ogniwo rozwija fabułę zananą z podstawowej wersji gry. Szukając odpowiedzi na swoje pytania, główny bohater gry Deus Ex: Bunt Ludzkości, Adam Jensen, zniknął tajemniczo na trzy dni. Gdzie był? Czego się dowiedział? DLC Deus Ex: Brakujące Ogniwo odpowiada na te pytania. Sam dodatek zapewnia od 4 do 6 godzin fascynującej rozgrywki, co nierzadko równa się czasowi przejścia niejednej pełnoprawnej produkcji.