Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 3 grudnia 2011, 08:07

autor: Maciej "Maciej Jałowiec" Jałowiec

Supersoldier - darmowa gra o życiu żołnierza

Supersoldier to darmowa gra cRPG uruchamiana za pośrednictwem przeglądarki, w której prowadzimy postać żołnierza piechoty.

Supersoldier to najnowsza produkcja, jaka zagościła w dziale Darmowych Gier na GRYOnline.pl. Podejmuje ona rzadko spotykany do tej pory w grach sektora Free 2 Play temat symulacji życia żołnierza.

Supersoldier - darmowa gra o życiu żołnierza - ilustracja #1

Supersoldier wydaje się być ciekawszy, gdy weźmie się pod uwagę fakt, iż w Niemczech ponad 60 000 fanów tej gry to zawodowi żołnierze. Zabawa polega tutaj w dużej mierze na rozwijaniu zdolności naszego podopiecznego wojaka. Im lepiej wyszkolimy naszego człowieka, tym oczywiście lepiej będzie sobie radził w walce.

Początki gry opierają się głównie na treningach kondycyjnych i służbie wartowniczej. Nie brakuje również najbardziej podstawowych zadań, takich jak odśnieżanie dróg w koszarach. W późniejszym stadium rozgrywki prowadzona przez nas postać uzyskuje dostęp m. in. do szkoleń strzeleckich, czy treningu odnośnie radzenia sobie pod ostrzałem. Lista zadań zostaje natomiast poszerzona np. o wyjazdy na misje zagraniczne.

Supersoldier - darmowa gra o życiu żołnierza - ilustracja #2

W grze nie brakuje również walk PvP. Aby uczestniczyć w tego typu starciach, należy wyzywać na pojedynki innych graczy bawiących się razem z nami. Supersoldier oferuje również inne opcje, w tym branie udziału w ogólnokoszarowych grach liczbowych.

Gra działa w całości za pośrednictwem przeglądarki internetowej i nie wymaga instalacji żadnych wtyczek.