Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 1 grudnia 2011

Darmowe i przecenione gry w grudniowej promocji na PlayStation Network

Sarge, 1 grudnia 2011, 21:20

Wystartowała przedświąteczna promocja na łamach PlayStation Network, w ramach której subskrybenci PlayStation Plus co dwa dni będą otrzymywać grę za darmo, a pozostali gracze - ciekawy tytuł w promocyjnej cenie. Na początek w pierwszej ofercie umieszczono platformówkę Sonic the Hedgehog 2, a w drugiej - LittleBigPlanet 2 z dodatkami DLC.

Świąteczne promocje na Gamersgate - Metro 2033 za 12 zł

Ender, 1 grudnia 2011, 19:17

Serwis dystrybucji cyfrowej GamersGate przygotował świąteczną ofertę specjalną. Wśród przecenionych nawet o 85% tytułów znajdziemy wiele pecetowych hitów.

Wieści ze świata (Resident Evil 6, Final Fantasy XIII-2, Total War: SHOGUN 2) 1/12/11

Jiker, 1 grudnia 2011, 14:16

Wieści ze świata to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dodatkach do Total War: SHOGUN 2, europejskich zestawach Resident Evil: Revelations, odejściu współtwórcy ICO i Shadow of the Colossus z Sony, a także piętnastym dodatku do EVE Online.

Film o grach niezależnych zostanie pokazany na festiwalu Sundance

Hed, 1 grudnia 2011, 13:26

Dokument o amerykańskich grach niezależnych, znany jako Indie Game: The Movie, został zauważony przez jury festiwalu filmowego Sundance. Osoby obecne na miejscu będą mogły zobaczyć premierowy pokaz obrazu, który stanie też w szranki z innymi filmami dokumentalnymi. W samym filmie poznamy historie takich gier jak Super Meat Boy, Fez oraz Braid.

Next Gen - odc. 49 - Platforma

Runshin, 1 grudnia 2011, 13:00

Twórcy gier Hitman i Kane & Lynch stworzą nową markę

Hed, 1 grudnia 2011, 11:55

Twórcy serii Hitman ze studia IO Interactive zajmą się tworzeniem nowej marki po ukończeniu prac nad grą Hitman: Absolution. Deweloper podzieli się na dwie ekipy – jedna pomoże w dalszym rozwoju przygód agenta 47, a druga poświęci się następnemu projektowi.

Army of Four - trzecia część gry Army of Two w produkcji?

DogGhost, 1 grudnia 2011, 11:37

Serwis Kotaku dowiedział się nieoficjalnie, że studio EA Montreal pracuje nad grą Army of Four kładącą nacisk na czteroosobowy tryb kooperacji.

Startuje Muve Digital - nowa platforma cyfrowej dystrybucji polskiej firmy Cenega

Sarge, 1 grudnia 2011, 11:30

Dzisiaj wystartował nowy serwis dystrybucji cyfrowej gier o nazwie Muve Digital. Jest to platforma stworzona przez firmę Cenega i skierowana wyłącznie do polskich graczy.

Pierwsza grafika koncepcyjna z nowej gry RPG akcji od firmy Square Enix

Sarge, 1 grudnia 2011, 10:30

Dwa dni temu pisaliśmy o nowej grze RPG akcji, którą zapowiedziała firma Square Enix. Teraz udostępniono pierwszą grafikę koncepcyjną z tajemniczego projektu.

The Elder Scrolls V: Skyrim - patch 1.2 źródłem nowych błędów

DogGhost, 1 grudnia 2011, 10:05

Najnowsza aktualizacja gry The Elder Scrolls V: Skyrim oznaczona numerem 1.2 spowodowała liczne głosy krytyki pod adresem firmy Bethesda Softworks. Pomimo poprawienia części błędów, pojawiły się kolejne, które w znacznym stopniu utrudniają zabawę.

Zobacz rozgrywkę z zamkniętych beta testów gry Counter-Strike: Global Offensive

Sarge, 1 grudnia 2011, 09:47

W sieci pojawiły się filmy prezentujące rozgrywkę w grze Counter-Strike: Global Offensive. Materiały pochodzą z zamkniętych beta testów pecetowej wersji produkcji studia Valve.

Gra Lineage II dostępna za darmo. Premiera dodatku Goddess of Destruction

DogGhost, 1 grudnia 2011, 09:39

Gra MMO Lineage II otrzymała wczoraj dużą aktualizację zatytułowaną Goddess of Destruction i tym samym przeszła na model płatności free-to-play.

World Gone Sour - Capcom wyda grę o żelkach

Kono, 1 grudnia 2011, 09:15

Firma Capcom zapowiedziała, że gra o żelkach zatytułowana World Gone Sour już wkrótce zadebiutuje w serwisach dystrybucji elektronicznej. Tytuł pojawi się na PC zimą, a na konsolach dopiero na wiosnę.

Zwariowane statystyki z gry Saints Row: The Third. 2 miliony zabójstw z użyciem dildo

Sarge, 1 grudnia 2011, 09:10

Firma THQ uruchomiła specjalną stronę internetową gromadzącą statystyki graczy w grze Saints Row: The Third. Z tej okazji podzieliła się kilkoma dość niezwykłymi danymi.