Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 grudnia 2011, 09:10

autor: Sarge

Zwariowane statystyki z gry Saints Row: The Third. 2 miliony zabójstw z użyciem dildo

Firma THQ uruchomiła specjalną stronę internetową gromadzącą statystyki graczy w grze Saints Row: The Third. Z tej okazji podzieliła się kilkoma dość niezwykłymi danymi.

Firma THQ uruchomiła specjalną stronę internetową gromadzącą statystyki graczy w grze Saints Row: The Third. Z tej okazji podzieliła się kilkoma dość niezwykłymi danymi.

Jedną z najbardziej kontrowersyjnych broni w produkcji studia Volition jest ogromne dildo, którym możemy okładać przeciwników. Tym nietypowym narzędziem zbrodni gracze pozbawili życia 2 miliony mieszkańców miasta Steelport. W sumie w wyniku działań graczy na tamten świat odesłanych zostało 5,8 miliardów obywateli przemierzających świat gry.

Zwariowane statystyki z gry Saints Row: The Third. 2 miliony zabójstw z użyciem dildo - ilustracja #1

Autorzy wyliczyli także, że w trybie Whored Mode unicestwiono 44 miliony alfonsów i prostytutek, a 650 postaci przebranych za hot-dogowe maskotki zostało usmażonych przez posiadaczy gry przy użyciu miotacza ognia. Listę bardzo nietypowych danych zamyka informacja o tym, że wirtualne awatary graczy spędziły nago na ulicach Steelport łącznie dwa lata.

Każdy użytkownik gry po rejestracji na oficjalnej stronie może śledzić własne statystyki i porównywać je z osiągnięciami innych. Udostępniono także mapę miasta Steelport, na której na bieżąco zaznaczane są najciekawsze miejsca, w których posiadacze produkcji studia Volition zrobili coś godnego odnotowania.

Saints Row: The Third to trzecia odsłona znanego cyklu gier akcji, określanych często jako zwariowana alternatywa dla gangsterskiej serii Grand Theft Auto. Gra jest dostępna na PlayStation 3, Xboksie 360 oraz PC, a w naszym kraju została wydana w polskiej kinowej wersji językowej (napisy).