Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 grudnia 2011, 09:15

autor: Mateusz "Kono" Kądziołka

World Gone Sour - Capcom wyda grę o żelkach

Firma Capcom zapowiedziała, że gra o żelkach zatytułowana World Gone Sour już wkrótce zadebiutuje w serwisach dystrybucji elektronicznej. Tytuł pojawi się na PC zimą, a na konsolach dopiero na wiosnę.

Firma Capcom ogłosiła, że zajmie się wydaniem gry World Gone Sour, która traktuje o… żelkach. Produkcja zadebiutuje na pecetach zimą, a na PlayStation Network i Xbox Live Arcade na wiosnę. Tytuł będzie promować żelki marki Sour Patch Kids.

World Gone Sour - Capcom wyda grę o żelkach - ilustracja #1

Gra będzie platformówką, w której wcielimy się w małego, żelkowego ludzika. Jego zadaniem będzie przejście przez gigantyczny (dla niego) świat. Z udostępnionych screenów możemy wywnioskować, że podczas przygody odwiedzimy m.in. kina, domy i zaśmiecone ulice. Niestety, na razie nie wiemy nic więcej na temat samej gry.

Pierwszym etapem promocji tytułu był teledysk Method Mana promujący tę nietuzinkowa grę, który zadebiutował przed kilkoma tygodniami. Klip możecie zobaczyć poniżej.

Tytuł zadebiutuje w serwisach dystrybucji elektronicznej na PC, Xboksie 360 i Playstation 3. Gra będzie kosztować 400 punktów Microsoftu lub 4,99 dolarów na PC i PlayStation 3.