Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 1 grudnia 2011, 06:39

autor: Adrian Werner

Wypuszczono demo symulatora Take On Helicopters

Na sieci pojawiło się demo symulatora lotniczego Take On Helicopters

Mamy dobre wiadomości dla fanów realistycznych gier lotniczych. Czeskie studio Bohemia Interactive wypuściło właśnie wersję demonstracyjną symulatora Take On Helicopters.

Demo oferuje tryb swobodnego lotu, kilka wariantów helikopterów, dwa scenariusze dla pojedynczego gracza i jedną wieloosobową oraz trzy misje treningowe . Wszystkim tym możemy nacieszyć się latając nad wycinkiem Seattle o wielkości 30 kilometrów kwadratowych. Ponadto w demie znalazł się pełni funkcjonalny edytor scenariuszy, choć nie pozwala on na zapisywanie naszych kreacji. Jak widać, wersja demonstracyjna jest bardzo obszerna i pozwala dobrze zapoznać się z tym, co oferuje ta produkcja.

Plik instalacyjny możecie pobrać z następujących lokacji:

      - Sprocket US mirror

      - Sprocket UK mirror

      - Multiupload

W Take On Helicopters zarządzamy firmą zajmującą się transportem śmigłowcami. Gra łączy elementy strategii ekonomicznej z realistyczną symulacją lotu. Autorzy przygotowali ciekawą kampanię fabularną, której struktura jest w znacznym stopniu otwarta, a dodatkowej głębi dodaje rozgrywce konieczność dbania o finanse naszej firmy. Nie zabrakło też trybu multiplayer

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.