Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 grudnia 2011, 09:47

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Zobacz rozgrywkę z zamkniętych beta testów gry Counter-Strike: Global Offensive

W sieci pojawiły się filmy prezentujące rozgrywkę w grze Counter-Strike: Global Offensive. Materiały pochodzą z zamkniętych beta testów pecetowej wersji produkcji studia Valve.

Wczoraj wystartowały zamknięte beta testy pecetowej wersji gry Counter-Strike: Global Offensive. W sieci zaczęły pojawiać się pierwsze filmy prezentujące rozgrywkę w tym tytule.

W tej wiadomości możecie obejrzeć niektóre materiały przygotowane przez graczy posiadających klucze uprawniające do wzięcia udziału w testach. Po więcej tego typu nagrań warto zajrzeć do serwisu YouTube, gdzie na bieżąco pojawiają się kolejne raporty z placu boju.

Beta początkowo miała wystartować w październiku, ale twórcy zdecydowali się opóźnić ten moment na ostatni dzień listopada ze względu na wciąż nanoszone poprawki w kodzie. Według udostępnionych wcześniej danych, obecnie w testach bierze udział ok. 10 tysięcy graczy, a z czasem zaproszonych zostanie więcej osób. Serwis Rock, Paper, Shotgun donosi, że stanie się to na początku przyszłego roku.

Counter-Strike: Global Offensive ukaże się na PC, PlayStation 3 oraz Xboksie 360 za pośrednictwem cyfrowej dystrybucji. Jest to kolejna odsłona jednej z najbardziej popularnych, sieciowych strzelanin na komputerach osobistych. To także pierwsza część serii, która zadebiutuje również na konsolach.