Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 lutego 2012, 18:25

autor: Kono

Wypełnij ankietę i zwiększ szanse na udział w beta testach gry Counter-Strike: Global Offensive

Firma Valve poinformowała, że planuje w przyszłym tygodniu zwiększyć skalę beta testów gry Counter-Strike: Global Offensive. W związku z tym, gracze chętni na wzięcie w nich udziału proszeni są o wypełnienie krótkiej ankiety.

Wypełnij ankietę i zwiększ szanse na udział w beta testach gry Counter-Strike: Global Offensive - ilustracja #1

Beta testy gry Counter-Strike: Global Offensive trwają w najlepsze. Jednak do tej pory klucze dostępu były wysyłane do osób grających w CS 1.6, CS Source oraz stronom fanowskim. Aby zwiększyć szanse na dostanie się do testów jednej z najpopularniejszych pierwszoosobowych sieciowych strzelanek, należy uruchomić klienta Steam i wypełnić ankietę.

W pierwszej części zbierane są dane dotyczące konfiguracji posiadanego komputera i przepustowości łącza. Następnie zostaniecie automatycznie odesłani do kolejnej ankiety znajdującej się na oficjalnej stronie Counter-Strike’a. Tam pytani będziecie głównie o doświadczenie w poprzednich inkarnacjach tej gry.

Firma Valve stara się zebrać możliwie najbardziej zróżnicowane grono osób. To, czy jesteście doświadczonymi wyjadaczami, czy też nowicjuszami nie ma najmniejszego znaczenia. Warto zaznaczyć, że aktualnie beta jest dostępna jedynie na pecetach.

Ankietę warto wypełnić jak najszybciej, gdyż pierwsze losowanie szczęśliwców odbędzie się na początku przyszłego tygodnia. Według zapowiedzi twórców, osoby, które otrzymają klucze, będą mieć możliwość uzyskania dodatkowych zaproszeń dla swoich przyjaciół. Wystarczy po prostu rozegrać jedną partię w Counter-Strike: Global Offensive.

Counter-Strike: Global Offensive zostanie wydany na pecetach, Xboksie 360 i PlayStation 3. Gra będzie dostępna jedynie poprzez kanały dystrybucji elektronicznej. Jest to kolejna inkarnacja jednej z najbardziej popularnych sieciowych strzelanin, która swoje korzenie ma na komputerach osobistych.