Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 września 2011, 10:57

autor: Hed

Zamknięta beta Counter-Strike: Global Offensive wystartuje w przyszłym miesiącu

Przedstawiciel firmy Valve ujawnił, że na początku października rozpoczną się zamknięte testy gry Counter-Strike: Global Offensive. Producent planuje zaprosić do zabawy większą grupę graczy w otwartej becie jeszcze przed końcem tego roku.

Na początku przyszłego miesiąca rozpoczną się zamknięte testy gry Counter-Strike: Global Offensive, czyli kontynuacji jednej z najbardziej znanych strzelanek wieloosobowych. Taką informacje podał Chet Faliszek z firmy Valve podczas imprezy Eurogamer Expo. Producent ma też nadzieję, że przed końcem roku uda się wystartować z ogólnodostępnymi testami.

W zamkniętej becie nowego Counter-Strike’a weźmie udział wąska grupa graczy – osoby posiadające specjalny kod, który można zdobyć między innymi na wspomnianej imprezie oraz wybrani zawodowcy ze sceny esportowej. Później testy przybiorą bardziej otwartą formę. Niestety, Chet Faliszek nie ujawnił żadnych konkretnych dat i nie podał, na jakich platformach wystartuje beta.

Wczoraj pisaliśmy o tym, że Counter-Strike: Global Offensive doczeka się nowego trybu rozgrywki, wzorowanego na jednym z popularnych modów. Więcej informacji o grze Valve można spodziewać się w nadchodzących dniach, bo studio pokazuje ją na Eurogamer Expo. Produkcja ma pojawić się w sprzedaży na początku przyszłego roku.

  1. Arsenal - nowy tryb rozgrywki w CS: Global Offensive
  2. Kolejny wysyp informacji o Counter-Strike: Global Offensive