Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 listopada 2011, 10:56

autor: Hed

Beta Counter-Strike: Global Offensive wystartuje 30 listopada

Zamknięte testy gry Counter Strike: Global Offensive ruszą jeszcze w tym miesiącu. Potwierdziła to firma Valve, czyli producent tytułu. Do zabawy zostaną dopuszczone wszystkie osoby, które posiadają stosowny klucz.

Firma Valve potwierdziła nową datę startu zamkniętej bety gry Counter-Strike: Global Offensive. Testy nadchodzącej odsłony kultowej serii strzelanek multiplayer z prawdziwie esportową historią rozpoczną się 30 listopada. Do zabawy dołączą wszystkie osoby, które posiadają stosowne klucze i wyczekują na zielone światło ze strony producenta.

Informacja o starcie bety została podana na oficjalnym koncie Twitter firmy Valve w bardzo krótkiej, treściwej notce. Testy miały ruszyć w ubiegłym miesiącu, ale zostały przesunięte z powodu odzewu profesjonalnych graczy. Producent dodał w kolejnym wpisie, że chce udostępnić betę osobom nie posiadającym kluczy – nie wiemy jednak, kiedy to nastąpi.

Beta Counter-Strike: Global Offensive wystartuje 30 listopada - ilustracja #1

Counter-Strike: Global Offensive to powrót jednej z najbardziej znanych strzelanek wieloosobowych, która stała się standardem na międzynarodowych rozgrywkach esportowych. Produkcja szykowana przez Valve ma łączyć cechy pierwowzoru z większą przystępnością dla nowych graczy i paroma dodatkowymi funkcjami. Czy gra zastąpi klasyczne wersje? Przekonamy się w najbliższych miesiącach.

  1. Więcej informacji o Counter Strike: Global Offensive
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.