Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 grudnia 2011, 11:30

autor: Sarge

Startuje Muve Digital - nowa platforma cyfrowej dystrybucji polskiej firmy Cenega

Dzisiaj wystartował nowy serwis dystrybucji cyfrowej gier o nazwie Muve Digital. Jest to platforma stworzona przez firmę Cenega i skierowana wyłącznie do polskich graczy.

Firma Cenega uruchomiła własny kanał cyfrowej dystrybucji gier o nazwie Muve Digital. Serwis jest powiązany ze sklepem internetowym Muve.pl.

W ofercie usługi Muve Digital na dobry początek pojawiło się 68 tytułów. Wśród nich znaleźć można produkcje wydawane przez firmę Cenega oraz Ubisoft. Większość dostępna jest w polskich wersjach językowych, gracze mogą płacić w złotówkach (przelew elektroniczny lub karta), a same ceny mają być dostosowane do rodzimego rynku. Pełne zestawienie oferowanych tytułów znajdziecie pod tym adresem.

Startuje Muve Digital - nowa platforma cyfrowej dystrybucji polskiej firmy Cenega - ilustracja #1

W katalogu Muve Digital obecne są tytuły w różnych przedziałach cenowych. Starsze pozycje dostępne są za kilka złotych, podczas gdy za najdroższą produkcję (Might & Magic: Heroes VI) zapłacimy 107,90 złotych. W formie promocji startowej przygotowano najnowszą grę Assassin’s Creed Revelations za 99,99 złotych. W przyszłości mamy spodziewać się innych ofert specjalnych oraz kolejnych gier.

Muve Digital to pierwsza platforma dystrybucji cyfrowej skierowana wyłącznie do polskich graczy i opracowana z uwzględnieniem rodzimych realiów. Wprawdzie firma CD Projekt uruchomiła wcześniej sklep GOG, ale jest on skierowany przede wszystkim do zachodnich odbiorców. Cenega zaprasza chętnych do testowania usługi – w razie problemów można skontaktować się z pomocą techniczną, dostępną zarówno za pośrednictwem Internetu, jak i telefonu.