Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 grudnia 2011, 10:30

autor: Sarge

Pierwsza grafika koncepcyjna z nowej gry RPG akcji od firmy Square Enix

Dwa dni temu pisaliśmy o nowej grze RPG akcji, którą zapowiedziała firma Square Enix. Teraz udostępniono pierwszą grafikę koncepcyjną z tajemniczego projektu.

Firma Square Enix ujawniła pierwszą grafikę koncepcyjną z nowej gry RPG akcji. Produkcja została zapowiedziana w najnowszym numerze magazynu Famitsu i pisaliśmy o niej dwa dni temu.

Pierwsza grafika koncepcyjna z nowej gry RPG akcji od firmy Square Enix - ilustracja #1

Należy zaznaczyć, że widoczny w tej wiadomości obrazek nie prezentuje rozgrywki, ani rzeczywistego poziomu oprawy graficznej, jaką ujrzymy w końcowym produkcie. Na jego podstawie można jedynie wysnuć mgliste przypuszczenia na temat ogólnej koncepcji, jaka przyświeca twórcom w procesie dewelopingu. Nie polecamy jednak wyciągać zbyt daleko idących wniosków.

O tajemniczym projekcie na razie nie wiemy nic poza tym, że powstaje na aktualną generację konsol, choć możliwa jest konwersja na next-geny. Gra działa na silniku Unreal Engine 3, jako że japoński wydawca kilka dni temu wszedł w posiadanie tej technologii. Producentem omawianego przedstawiciela gatunku RPG akcji jest Ryutaro Ichimura, twórca Dragon Quest IX: Sentinels of the Stary Skies.