Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 grudnia 2011, 13:53

autor: Kono

Wystartowały polskie beta testy gry MMO dla najmłodszych Wizard101

Firma Gameforge poinformowała, że rozpoczęły się polskie beta testy gry z gatunku MMORPG zatytułowanej Wizard101. Produkcja przeznaczona jest dla najmłodszych graczy.

Firma Gameforge poinformowała o starcie polskich otwartych beta testów gry MMO dla dzieci Wizard101. Gracze z naszego kraju mogą udać się do jednej z siedmiu czarodziejskich szkół, aby rozpocząć przygodę w świecie magii i karcianych pojedynków.

Aby rozpocząć zabawę musimy zarejestrować się na oficjalnej stronie gry i pobrać niewielki plik instalacyjny (10 MB). Każdy może założyć konto i od razu przystąpić do zabawy. Co więcej, wszystkie postacie stworzone w czasie trwania testów zostaną zachowane do czasu premiery gry. Nie musimy więc martwić się o utratę wyników zdobytych w magicznej szkole.

Przed instalacją warto też sprawdzić wymagania sprzętowe. Wizard101 bezproblemowo można uruchomić na komputerze wyposażonym w procesor 1GHz, 512MB pamięci RAM, kartę grafiki GeForce2, 5GB wolnego miejsca na twardym dysku, system operacyjny z rodziny Windows (Windows 98 i nowsze) oraz łącze internetowe.

W Wizard101 gracz wciela się w młodego adepta magii, który ma za zadanie uratować Wizard City, odkrywając przy tym fascynujące i niezwykłe kultury. Gra oferuje pojedynki oparte na systemie karcianym oraz możliwości wymiany kart. Dostępny jest także złożony system zajmowania się wirtualnymi zwierzętami, który stanowi „grę w grze”. Uczestnicy zabawy mają dostęp do 7 różnych szkół magicznych oraz 3 elitarnych szkół astralnych.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Wizard101

Wizard101