Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Stadlbauer Press Release" 2 grudnia 2011, 19:25

Mario Kart 7 debiutuje na polskim na rynku

Firma Nintendo ma zaszczyt poinformować o polskim debiucie gry „Mario Kart 7” – najbardziej oczekiwanej gry wyścigowej tego roku na konsolę Nintendo 3DS. Zasiądź za kierownicą superszybkich gokartów i weź udział w najdzikszych wyścigach w historii cyklu „Mario Kart". Po raz pierwszy w pełnym 3D!

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Firma Nintendo ma zaszczyt poinformować o polskim debiucie gry „Mario Kart 7” – najbardziej oczekiwanej gry wyścigowej tego roku na konsolę Nintendo 3DS. Zasiądź za kierownicą superszybkich gokartów i weź udział w najdzikszych wyścigach w historii cyklu „Mario Kart". Po raz pierwszy w pełnym 3D!

W „Mario Kart 7” wyścigi toczą się nie tylko na powierzchni ziemi. Po raz pierwszy w historii cyklu, Mario i spółka postanowili wzbić się w powietrze, a także zanurkować w odmętach zbiorników wodnych, by szukać skrótów oraz sekretów, dzięki którym łatwiej będzie im walczyć o zwycięstwo. Idąc z duchem czasu korzystają również z opcji tuningowych, zwiększając możliwości swoich gokartów poprzez montaż lepszych podzespołów, w tym opon, kadłuba oraz lotni.

Uczestnicy zawodów – podzielonych klasycznie na szereg turniejów – przemierzają nie tylko klasyczne tory w liczbie 16, wzbogacone o skróty i rozwidlenia, ale też 16 zupełnie nowych tras, zaprojektowanych specjalnie z myślą unikalnych możliwościach konsoli Nintendo 3DS. W gronie zawodników znaleźć można zarówno starych bywalców (Mario, Luigi, Yoshi, Bowser), bohaterów powracających po krótszej lub dłuższej nieobecności (Wario, Rosalina), jak i żółtodziobów, pragnących jak najprędzej zdobyć sławę (Metalowy Mario, Lakitu, Miodna Królowa oraz Wiggler).

„Mario Kart 7” pozwala toczyć zmagania w kilku trybach rozgrywki. Najwięcej emocji dostarcza wielkie Grand Prix – esencja gier z serii „Mario Kart”. W Time Trial pobijamy swoje rekordy i ustanawiamy najlepsze wyniki na świecie, natomiast Bitwa na Balony (Balloon Battle) i Bitwa na Monety (Coin Battle) zapewniają dodatkowe godziny świetnej zabawy, będąc doskonałą odskocznią od właściwych zawodów. Nie można też zapomnieć o rozbudowanym trybie multiplayer. Opcja wieloosobowa oferuje możliwość zmierzenia się nie tylko z graczami z całego świata, ale też z przyjaciółmi.

Na sklepowych półkach goszczą również nowe modele konsoli Nintendo 3DS – Coral Pink Nintendo 3DS w zestawie z grą „Nintendogs + Cats” oraz Ice White Nintendo 3DS w zestawie z grą „Super Mario 3D Land”, a już wkrótce konsole w tych kolorach pojawią się też oddzielnie. Nowe modele Nintendo 3DS to świetne propozycje na prezent pod choinkę. Pakiety pomogą też w przełamaniu zimowych smutków, oferując ogromne pokłady świetnej zabawy, także w gronie rodzinnym.