Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigi3DS
Okładka Mario Kart 7 (3DS)
OkładkaMario Kart 7 (3DS)

Mario Kart 7 3DS

Mario Kart 3DS

Siódma odsłona cyklu zwariowanych wyścigów gokartami. Za kierownicami tradycyjnie zasiadają najsłynniejsi bohaterowie gier Nintento, w tym m.in. Mario, Luigi, księżniczka Peach, Donkey Kong, Yoshi i Bowser.

Wyścigi | gokarty | Mario | crossover | tytuły ekskluzywne Nintendo

Mario Kart 7 Premiera 3DS

2grudnia2011

pudełko PL

2grudnia2011

producent: Nintendo wydawca: Nintendo wydawca PL: Stadlbauer

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Mario Kart 7 to pierwsza odsłona bestsellerowej serii gier wyścigowych wyprodukowana na Nintendo 3DS. W produkcji gracz po raz kolejny przejmuje kontrolę nad postaciami zamieszkującymi Mushroom Kingdom i zasiada za sterami szybkich gokartów. Swój udział w pracach nad grą miał jeden z największych współczesnych wizjonerów na rynku gier, Shigeru Miyamoto.

W Mario Kart 7 gracz wybiera spośród kilkunastu doskonale znanych postaci (m.in. Mario, Luigi, księżniczka Peach, Donkey Kong, Yoshi i Bowser) i bierze udział w gokartowych mistrzostwach Mushroom Kingdom, podzielonych na kilka lig o zróżnicowanym poziomie trudności. Rywalizacja przebiega na wymyślnych torach wytyczonych krainami doskonale znanymi z produkcji z Mario w roli głównej. W trakcie wyścigów gracz korzysta z różnego rodzaju bonusów o charakterze ofensywnym i defensywnym. Zalicza również specjalne pola zwiększające prędkość gokarta.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna   Liczba graczy: 1-8  

Ocena użytkowników: 8,7 / 10 na podstawie 179 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 9.3 / 10 na podstawie 14 głosów czytelników.

Mario Kart 7 cena w dniu premiery: 199,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Mario Kart 7

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.