Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 2 grudnia 2011, 09:44

autor: DogGhost

Rozpoczęły się grudniowe promocje w serwisach Steam i Origin - Terraria, Brink

W ramach najnowszej promocji serwisu Steam gracze mają szansę wygrać codziennie pakiet ulubionych gier, a także przetestować przez weekend produkcję Brink. Z kolei użytkownicy platformy Origin otrzymali adwentowy kalendarzyk, w którym aż do końca świąt będą pojawiać się nowe okazje.

Z początkiem grudnia serwis dystrybucji elektronicznej Steam przygotował ciekawą promocję, w której użytkownicy mają szansę na wygranie wymarzonych gier bez ponoszenia żadnych wydatków. Dodatkowo przez cały weekend możecie za darmo przetestować grę Brink. Z kolei na graczy korzystających z usługi Origin czeka adwentowy kalendarz z 24-godzinnymi promocjami.

Rozpoczęły się grudniowe promocje w serwisach Steam i Origin - Terraria, Brink - ilustracja #1

W ramach akcji Daily Wishlist Giveaway w serwisie Steam, każdy zalogowany użytkownik po odwiedzeniu strony sklepu z grą objętą jednodniową obniżką (nie musicie jej kupować!) weźmie udział w losowaniu nagród. Dzisiaj przeceniono o 75% produkcję Terraria i kosztuje ona 2,50 euro (ok. 11 złotych), a w czteropaku 7,50 euro (ok. 34 złote). Każdego dnia dziesięć wybranych osób otrzyma za darmo dziesięć tytułów znajdujących się na szczycie ich listy życzeń. Co ciekawe można w ten sposób wygrać niewydane do tej pory tytuły – zostaną one dodane do konta w dniu premiery. Warto podkreślić, że na zwycięzcach spoczywa obowiązek pokrywać wszelkich zobowiązań podatkowych.

Oprócz powyższej promocji, która potrwa aż do świąt, przez najbliższy weekend gracze mogą także przetestować za darmo grę Brink. W tym celu wystarczy po zalogowaniu kliknąć w odpowiedni baner na jej stronie sklepowej i pobrać ok. 5,5 GB danych. Jeżeli produkcja studia Splash Damage przypadnie Wam do gustu, to w najbliższych dniach zapłacicie za nią zaledwie 4,99 euro (ok. 22 złote) w przypadku wersji standardowej oraz 6 euro (ok. 27 złotych) za wydanie wzbogacone o pakiet dodatków DLC.

Zarówno gra Terraria, jak i Brink nie posiadają polskiej wersji językowej.

Rozpoczęły się grudniowe promocje w serwisach Steam i Origin - Terraria, Brink - ilustracja #2

W przypadku konkurencyjnego serwisu dystrybucji elektronicznej, Origin, przygotowano dla wszystkich klientów adwentowy kalendarzyk. W dniach 1 grudnia – 26 grudnia będą się codziennie pojawiać specjalne promocje, niekoniecznie oznaczające standardową obniżkę ceny. Przykładowo dzisiaj kupując grę Need for Speed: The Run (posiada polską wersję językową) otrzymacie za darmo pakiet DLC: Carbon Challenge Pack, Most Wanted oraz Underground Pack. Po najechaniu myszką na kolejne dni miesiąca możecie podejrzeć, jakich tytułów będą dotyczyć następne promocje, ale pamiętajcie, że Święty Mikołaj pogniewa się za to. ;)

  1. Adwentowy kalendarz w serwisie Origin
  2. Need for Speed: The Run w serwisie Origin – 119,90 zł