Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Cenega Press Release" 2 grudnia 2011, 19:27

Sid Meier's Civilization V Game of the Year w planie wydawniczym Cenega

Cenega, wyłączny partner firmy 2K Games w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech z przyjemnością informuje, iż gra Sid Meier's Civilization V Game of the Year Edition została włączona do jej planu wydawniczego.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Cenega, wyłączny partner firmy 2K Games w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech z przyjemnością informuje, iż gra Sid Meier's Civilization V Game of the Year Edition została włączona do jej planu wydawniczego. Premiera gry możemy spodziewać się już 9 grudnia. Wersja Game of the Year Edition zawierać będzie następujące bonusowe elementy: 4 paczki map "Cradle of Civilization", zestaw scenariuszy dla Hiszpanii, Inków i Polinezji, paczka map dla trybu wieloosobowego oraz oficjalna ścieżka dźwiękowa w wersji cyfrowej.

Civilization V wyznacza dla serii nowy kierunek wraz z wprowadzeniem do mapy rozgrywki podziału na sześciokątne pola. To jeszcze więcej strategii, bardziej realistyczna rozgrywka i możliwość bardziej szczegółowej eksploracji obszaru gry. Nowy silnik zapewnia spektakularne efekty graficzne, które przybliżą graczy do prawdziwego doświadczenia Cywilizacji.

Po raz pierwszy w historii serii przywódcy nacji będą w pełni animowani i w czasie interakcji z graczami będą mówić w swoim ojczystym języku. Wojny między narodami będą naprawdę epickie, dzięki widokowi armii dominujących na mapie, a sama walka będzie bardziej ekscytująca i intensywna niż do tej pory.

Dodatek w postaci broni dystansowych umożliwi graczom prowadzenie ostrzału zza linii frontu, wymuszając bardziej przemyślane strategie na polu bitwy. Poza szeregiem nowych opcji debiutujących w samej rozgrywce, Civilization V wprowadzi rozszerzone narzędzia dla społeczności, możliwość modowania i opcje gry wieloosobowej.