Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 grudnia 2011, 12:15

autor: Sarge

Walki w kosmosie w grze MMO Star Wars: The Old Republic

W sieci pojawił się kolejny film prezentujący rozgrywkę w wersji beta gry MMO Star Wars: The Old Republic. Firma BioWare przedstawia jak wyglądają walki w kosmosie.

Firma BioWare ujawniła kolejny film prezentujący rozgrywkę w wersji beta gry Star Wars: The Old Republic. Tym razem możemy zobaczyć jak wyglądają walki w kosmosie w tej długo oczekiwanej produkcji MMO.

Materiał trwa prawie pięć minut i został opatrzony komentarzem jednego z twórców. W grze czasem zasiądziemy za sterami statku kosmicznego, więc warto przyjrzeć się jak ten element rozgrywki będzie wyglądał w końcowym produkcie (mogliście to również zobaczyć w odpowiednim filmie z cyklu Gramy!). Gracz porusza się wtedy po z góry ustalonej ścieżce, ale może unikać ataków przeciwników i manewrować w obrębie ekranu.

Star Wars: The Old Republic oficjalnie zadebiutuje na rynku 20 grudnia wyłącznie w wersji na pecety. W naszym kraju gra zostanie wydana przez firmę Electronic Arts Polska w angielskiej wersji językowej. Osoby, które złożyły zamówienia przedpremierowe, otrzymają wcześniejszy dostęp do zabawy. Najwięksi szczęśliwcy zagrają już jutro, a kolejne zaproszenia będą rozsyłane za pomocą wiadomości e-mail (w zależności od daty zakupu).

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Star Wars: The Old Republic

Star Wars: The Old Republic