Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 listopada 2011, 10:02

autor: Mateusz "Kono" Kądziołka

Ubisoft zapowiada pierwszy dodatek DLC do Assassin's Creed: Revelations

Przedstawiciele firmy Ubisoft poinformowali, że 13 grudnia pojawi się pierwszy pakiet DLC do gry Assassin's Creed: Revelations. Dodatek zatytułowany Ancestors zaoferuje cztery nowe postacie do trybu multiplayer.

Premiera gry Assassin’s Creed: Revelations miała miejsce zaledwie wczoraj, a jej wydawca, firma Ubisoft, już zapowiedział pierwszy pakiet DLC zatytułowany Ancestors. Dodatek, który zadebiutuje na PlayStation Network i Xbox Live 13 grudnia, zaoferuje graczom czwórkę nowych postaci dla trybu multiplayer. Jego cenę ustalono na 3,99 dolarów (ok. 13 złotych) i 320 punktów MS.

Ubisoft zapowiada pierwszy dodatek DLC do Assassin's Creed: Revelations - ilustracja #1

Pakiet Ancestors (Przodkowie) wprowadzi cztery nowe postacie dostępne w trybie wieloosobowym. Wśród nich znajdą się:

  • The swashbuckling Privateer (Zuchwały Kaper),
  • The devious siren Corsair (Przebiegły Korsarz),
  • The battle-tested Brigand (Zaprawiony w boju Bandyta),
  • The bloodthirsty Gladiator (Żądny krwi Gladiator).

Każda z nich otrzyma własne bronie, zabójstwa oraz drwiny. Aktualnie dodatek został przewidziany dla wersji konsolowych. Firma Ubisoft nie wspomniała nic na temat edycji na pecety. Warto zaznaczyć, że w planach wydawcy jest też drugi pakiet DLC, jednak nie zdradzono żadnych szczegółów na jego temat.

Przypominamy, że w naszym kraju premiera pecetowej wersji Assassin’s Creed: Revelations odbędzie się 2 grudnia. Gra zostanie wydana dzięki firmie Ubisoft Polska w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Jeśli nadal rozważacie zakup najnowszego produktu kanadyjskiego zespołu, to polecamy Wam liczne materiały opublikowane na łamach serwisu Gry-Online.pl.