Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 listopada 2011, 10:10

autor: Marcin "Sarge" Skierski

„Złoty” status i demo gry akcji Afterfall: InSanity w polskiej wersji językowej

Firma CD Projekt udostępniła wersję demonstracyjną gry akcji Afterfall: InSanity w polskiej wersji językowej. Przy okazji poinformowano, że produkcja rodzimego studia Nicolas Games Intoxicate uzyskała „złoty” status i trafiła do tłoczni.

Firma CD Projekt ogłosiła, że gra akcji Afterfall: InSanity uzyskała „złoty” status i trafiła do tłoczni. Udostępniono także demo w polskiej wersji językowej.

Dzisiejsza informacja oznacza, że polskie studio Nicolas Games Intoxicate zakończyło prace nad swoim dziełem i zaplanowana na 25 listopada premiera najprawdopodobniej odbędzie się zgodnie z planem. Należy dodać, że chodzi o pecetową edycję – posiadacze PlayStation 3 oraz Xboksa 360 zagrają najwcześniej w 2012 roku.

„Złoty” status i demo gry akcji Afterfall: InSanity w polskiej wersji językowej - ilustracja #1

Wczoraj informowaliśmy o opublikowaniu wersji demonstracyjnej Afterfall: InSanity w angielskiej wersji językowej. Nie trzeba było długo czekać, by firma CD Projekt udostępniła demo po polsku. Dzięki temu możecie sami sprawdzić, jak wypadła rodzima lokalizacja, gdzie w rolę głównego bohatera wcielił się Michał Żebrowski – znany aktor filmowy i teatralny. Stosowny plik jest dostępny pod tym adresem.

Afterfall: InSanity zadebiutuje na pecetach 25 listopada w cenie 99,99 złotych, lub w Edycji Kolekcjonerskiej dostępnej za 199,99 złotych. W grze wcielimy się w lekarza-psychiatrę Alberta Tokaja, który przeżył nuklearny kataklizm i obecnie żyje wraz z resztą ocalałej społeczności w podziemnych schronach. Wielokrotnie przyjdzie nam zmierzyć się ze śmiercionośnym niebezpieczeństwem w postaci różnego rodzaju mutantów i przerażających maszkar zaludniających wirtualny świat. O odpowiedni klimat tytułu zadbać ma oprawa graficzna działająca na silniku Unreal Engine 3.