Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 października 2011, 13:53

autor: Kono

Główny bohater Afterfall: InSanity przemówi głosem Michała Żebrowskiego

Firma CD Projekt ujawniła, że główny bohater polskiej gry Afterfall: InSanity przemówi głosem Michała Żebrowskiego. Sławny aktor wcieli się w rolę Alberta Tokaja.

Firma CD Projekt ujawniła dzisiaj ciekawą informację dotyczącą polskiej gry Afterfall: InSanity. Główny bohater produkcji autorstwa studia Intoxicate przemówi głosem Michała Żebrowskiego.

Aktor znany z licznych ról kinowych i teatralnych wcieli się w protagonistę, psychiatrę Alberta Tokaja, który w zniszczonej wojną nuklearną Polsce, zmierzy się nie tylko z wytworami promieniowania nuklearnego, ale i ze znacznie groźniejszym przeciwnikiem – wirusem atakującym ludzki umysł. O tym jak Żebrowski poradził sobie w roli intelektualisty walczącego o przetrwanie przekonamy się w listopadzie. Poniżej zamieściliśmy film prezentujący próbkę jego możliwości.

Przypominamy, że Afterfall: InSanity to postapokaliptyczny survival-horror, którego akcja osadzona została w 2035 roku w świecie zniszczonym przez III wojnę światową. Produkcja zadebiutuje w wersji na komputery osobiste 25 listopada w sugerowanej cenie 99,99 złotych. Na konsolach gra pojawi się w późniejszym terminie. Polskim dystrybutorem tytułu jest firma CD Projekt.