Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 listopada 2011, 16:14

autor: Olek

Demo gry Afterfall: inSanity już do pobrania

Zgodnie z obietnicą, 10 dni przed premierą, ukazała się demonstracyjna wersja gry Afterfall: inSanity. Ważące 1,8GB demo pozwala zapoznać się z fragmentem kampanii dla jednego gracza i wyrobić sobie opinię o potencjale debiutanckiego dzieła studia Nicolas Games Intoxicate.

Wczoraj na facebookowym profilu gry Afterfall: inSanity pojawiła się informacja przypominająca o zbliżającym się terminie wydania demonstracyjnej wersji debiutanckiego dzieła ekipy deweloperskiej studia Nicolas Games Intoxicate. Twórcy dotrzymali słowa i ważący 1,8GB plik można już pobrać na twardy dysk komputera. Póki co demo udostępniane jest jedynie w wersji anglojęzycznej.

Do zaplanowanej na 25 listopada premiery polskiego survival-horroru Afterfall: inSanity pozostało już naprawdę niewiele czasu. Zgodnie z obietnicą złożoną w październiku, dzisiaj – dokładnie 10 dni przed rynkowym debiutem - ukazała się demonstracyjna wersja gry. Zawiera ona fragment kampanii solowej i ma stanowić dla graczy swoiste wprowadzenie do nietuzinkowego, postapokaliptycznego uniwersum.

Demo gry Afterfall: inSanity już do pobrania - ilustracja #1

Niestety, z licznika umieszczonego na oficjalnej stronie internetowej produkcji wynika, że szanse na zakup gry w przedsprzedaży za symbolicznego dolara są bliskie zeru. Wydawca, którym jest firma Nicolas Entertainment Group, obiecał, że dotrzyma rewelacyjnie niskiej ceny, jeśli liczba przedpremierowych zamówień przekroczy 10 mln egzemplarzy. Póki co brakuje... 9.981.544 preorderów i jeśli demo gry nie okaże się prawdziwą sensacją, to prawdopodobnie organizacja Amnesty International otrzyma datek od sporej rzeszy graczy.

Demo Afterfall: InSanity można pobrać stąd. Z uwagi na duże zainteresowanie należy jednak wykazać się cierpliwością, bo na ściągnięcie pliku potrzeba aktualnie co najmniej kilku godzin. Jeszcze dzisiaj demonstracyjna wersja udostępniona zostanie także w serwisie gry-online.pl.