Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 października 2011, 12:45

autor: Olek

Znamy datę premiery pecetowej wersji Afterfall: InSanity

Firma Nicolas Games poinformowała o terminie premiery pecetowej wersji gry Afterfall: InSanity. Wyczekiwany survival-horror studia Intoxicate zadebiutuje 25 listopada. Tytuł pojawi się w dystrybucji elektronicznej za pośrednictwem platformy cyfrowej stworzonej przez wrocławską firmę Tro Media.

Afterfall: InSanity, czyli wyczekiwany polski survival-horror autorstwa ekipy Intoxicate Studios, zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami zadebiutuje w przyszłym miesiącu, a dokładnie 25 listopada. Na razie termin premiery dotyczy tylko pecetowej wersji gry, która trafi do dystrybucji elektronicznej. Od przyszłego poniedziałku gracze będą mogli składać zamówienia w przedsprzedaży.

Mimo buńczucznych zapowiedzi, wiemy już, że Afterfall: InSanity nie ukaże się w jednym terminie na wszystkich platformach sprzętowych, a użytkownicy konsol PlayStation 3 oraz Xbox 360 muszą uzbroić się w cierpliwość. Wydawca, którym jest firma Nicolas Games, doszedł jednak do przekonania, że nie ma sensu zwlekać z premierą gry na pecetach.

Znamy datę premiery pecetowej wersji Afterfall: InSanity - ilustracja #1

- Nic już nas nie zatrzyma. W studio panuje niesamowita atmosfera – ten zespół dokonał niemożliwego i stworzył produkcję, na którą czekają dziesiątki tysięcy graczy w Polsce, a dzięki ofercie którą szykujemy mamy nadzieję, iż będą to setki tysięcy na całym świecie. To naprawdę ekscytujące widzieć jak jeszcze dwa lata temu to co znajdowało się na szkicach, dziś jest w pełni grywalne – twierdzi Tomasz Majka, producent gry i jednocześnie prezes zarządu spółki Nicolas Games.

Pecetowa wersja Afterfall: InSanity trafi do dystrybucji elektronicznej za pośrednictwem stworzonej przez wrocławską firmę Tro Media platformy cyfrowej. Wydawca obiecuje, że oferta przedsprzedaży wprawi wszystkich w osłupienie.

- Zamówienia na naszą grę będą wyjątkowe w historii całej branży. Zrobimy coś szokującego, co pozwoli zapamiętać markę Afterfall na długo – przekonuje Patryk Hamerlak, dyrektor marketingu Nicolas Entertainment Group, obiecując także, że już wkrótce usłyszymy więcej szczegółów na ten temat. Być może wtedy dowiemy się pierwszych konkretów odnośnie zagadkowej platformy, za pośrednictwem której gra będzie dystrybuowana oraz tego, czy dzieło Intoxicate Studios ukaże się także w tradycyjnej edycji pudełkowej.

Przypomnijmy, że Afterfall: InSanity to postapokaliptyczny survival-horror, którego akcja osadzona została w świecie zniszczonym przez III wojnę światową. Twórcy liczą, że gra spotka się z dużym zainteresowaniem i pozwoli zrealizować kolejne projekty związane z uniwersum Afterfall. Więcej informacji na temat tej produkcji dowiecie się z lektury zapowiedzi oraz oglądając najciekawsze związane z nią materiały wideo.

  1. Zapowiedź - Afterfall: InSanity - pierwsze spojrzenie
  2. Video trailer 1
  3. Video gameplay #1
  4. Video teaser
  5. Video E3 2011
  6. Video Z dziennika dewelopera #2
  7. Video Z dziennika dewelopera #1