Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 października 2011, 12:26

autor: Hed

Abonenci PlayStation Plus przetestują multiplayer z Uncharted 3 już w środę

W najbliższą środę posiadacze kont PlayStation Plus będą mogli zagrać w tryb multiplayer z gry Uncharted 3: Oszustwo Drake’a. Produkcja zostanie wydana dopiero na początku listopada, ale już w tym tygodniu rozpoczną się sieciowe bitwy. Firma Sony obiecała, że dostęp do przedpremierowej wersji tytułu będą mogli uzyskać także zwykli użytkownicy PlayStation Network.

Firma Sony Computer Entertainment poinformowała na europejskim blogu PlayStation, że abonenci PlayStation Plus będą mieli okazję zagrać w multiplayer z Uncharted 3: Oszustwo Drake’a już w środę. Podobno pojawią się inne sposoby na uzyskanie dostępu do tego trybu przed premierą gry, ale w tym celu trzeba będzie śledzić strony koncernu w poszukiwaniu dalszych informacji.

W przedpremierowej akcji będziemy mogli sprawdzić rozbudowany multiplayer, który wcześniej był testowany w becie. Zapowiedziano także, że pewne elementy rozwoju postaci zostaną przeniesione do pełnej wersji gry. To oznacza, że osoby, które zaczną zabawę w środę nie będą musiały odblokowywać wszystkiego od zera po premierze.

Nie wiemy, w jaki sposób będą rozdawane kody dostępowe dla osób, które nie mają i nie chcą kupić PlayStation Plus, ale można spodziewać się, że na stronach Sony pojawią się konkursy. Firma poleca śledzić blog PlayStation oraz swoje oficjalne forum internetowe. Więcej szczegółów o całym wydarzeniu poznamy w najbliższych dniach.

Uncharted 3: Oszustwo Drake’a to kolejna odsłona serii, która zadebiutowała w tej generacji konsol i rozkręciła się na dobre. W trzeciej części przygód Nathana Drake’a studio Naughty Dog zaserwuje graczom widowiskową kampanię solową oraz rozbudowany multiplayer. Gra zostanie wydana 1 listopada na PlayStation 3 i będzie kosztowała 239,90 zł.

  1. Uncharted 3: Oszustwo Drake’a - test przed premierą
  2. Wrażenia z pokazu Uncharted 3: Oszustwo Drake’a