Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 października 2011, 13:23

autor: Hed

Wyciekł film prezentujący nowy interfejs Xboksa 360

Do sieci wyciekł film prezentujący nowy wygląd interfejsu Xboksa 360, który pierwszy raz pokazano na imprezie E3 2011. Posiadacze konsoli firmy Microsoft mogą spodziewać się wielu zmian. Data premiery aktualizacji nie została ujawniona, chociaż spodziewamy się jej w listopadzie.

W sieci pojawił się krótki film prezentujący nowy wygląd interfejsu Xboksa 360, który zostanie wprowadzony najprawdopodobniej w listopadzie. Materiał jest dostępny w kiepskiej jakości, ale mimo wszystko pozwala sprawdzić jak zmieni się dashboard konsoli firmy Microsoft. Wygląda na to, że będzie on przypominał system Windows 8.

Pierwszy raz odświeżoną wersję interfejsu zaprezentowano na targach E3 2011, gdzie ujawniano, że użytkownicy Xbox LIVE będą mogli korzystać z systemu wyszukiwania głosowego Bing oraz innych opcji. Nowy dashboard składa się z zakładek widocznych u góry i kwadratowo-prostokątnych paneli poniżej. Opinie na temat tego rozwiązania są wyjątkowo skrajne.

Wyciekł film prezentujący nowy interfejs Xboksa 360 - ilustracja #1

Nowy interfejs przetestujemy najprawdopodobniej w listopadzie, chociaż jeszcze nie zostało to potwierdzone. Firma Microsoft nie pierwszy raz zmienia wygląd dashboarda Xboksa 360 – niedawno system został podrasowany pod kątem sensorów Kinect.

  1. Nowy wygląd dashboarda Xboksa 360 (NeoGAF)