Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 listopada 2011, 18:30

autor: Soviet

Wciąż nie wiadomo co z Call of Duty Elite na PC

Activision "nie może zagwarantować", że Call of Duty Elite pojawi się w wersji PC, poinformował przedstawiciel wydawcy na portalu twitter.

Jak informuje przedstawiciel firmy Activision, wydawcy Call of Duty: Modern Warfare 3, premiera usługi Call of Duty Elite w wersji PC jest zagrożona. Amerykański gigant "nie może zagwarantować", że posiadaczom pecetów będzie dane skorzystać z tej platformy sieciowej.

Wciąż nie wiadomo co z Call of Duty Elite na PC - ilustracja #1

Przypomnijmy: Call of Duty Elite to tworzona przez Beachhead Studio platforma, mająca wzbogacić tryb dla wielu graczy w Modern Warfare 3 oraz w następnych tytułach z tej serii. Usługa dostępna jest dla płacących abonament posiadaczy konsol Xbox 360 i PlayStation 3. W jej ramach otrzymujemy dodatki DLC, możliwość oglądania Elite TV, dodatkowe emblematy, tagi itd.

Przed premierą gry informowano o przesunięciu startu Call of Duty Elite w wersji PC. Takie posunięcie tłumaczono chęcią zapewnienia bezpieczeństwa ewentualnym użytkownikom usługi, a komputery osobiste zostały nazwane "niezabezpieczoną platformą". Po wydaniu gry także posiadacze wersji konsolowych wersji mieli spore problemy z dostępem do Elite, co tłumaczono zbyt dużym zainteresowaniem fanów.