Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 listopada 2011, 13:17

Wieści ze świata (Battlefield 3, Batman: Arkham City, 3DMark) 15/11/11

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o nowym 3DMark, łataniu Battlefielda 3, a także dwóch produkcjach twórców Orcs Must Die!

Alpha Protocol

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Alpha Protocol. Produkcję studia Obsidian Entertainment możecie aktualnie nabyć 66% taniej. Cena to 6,80 euro, czyli ok. 30 zł. Promocja potrwa do godziny 19:00.

Wieści ze świata (Battlefield 3, Batman: Arkham City, 3DMark) 15/11/11 - ilustracja #1

3DMark for Windows 8

Fiński zespół Futuremark ogłosił rozpoczęcie prac nad nową wersją swojego flagowego produktu. Chodzi oczywiście o program do testowania wydajności komputera 3DMark. Edycja 3DMark for Windows 8 (tytuł roboczy) powstaje z myślą o użytkownikach nowego systemu operacyjnego firmy Microsoft. Uruchomią ją posiadacze wszystkich urządzeń, które w przyszłości zostaną wyposażone w ten OS (od tabletów, przez notebooki, po high-endowe PC). Premiera 3DMark for Windows 8 planowana jest na przyszły rok.

Batman: Arkham City

Firma RockSteady Studios prosi fanów przygodowej gry akcji Batman: Arkham City o pomoc w sprawie tajemniczego błędu, powodującego znikanie zapisanych stanów gry w wersji na konsolę Xbox 360. W związku z tym, że wsparciu technicznemu nie udało się odtworzyć problematycznej sytuacji, producent najnowszych przygód Mrocznego Rycerza założył na oficjalnym forum dyskusyjnym specjalny wątek, w którym poszkodowani mogą podzielić się szczegółowymi informacjami na temat problemu.

Battlefield 3

Zapowiedziana wczoraj nowa łatka do gry akcji Battlefield 3 nie tylko usunie błędy wykorzystywanego przez nieuczciwych graczy, ale również stonuje efekt latarki. Ten ostatni zabieg został zaprezentowany na Twitterze Alana Kertza, projektanta w studiu EA DICE. Do premiery patcha dojdzie na dniach.

Wieści ze świata (Battlefield 3, Batman: Arkham City, 3DMark) 15/11/11 - ilustracja #2

Latarka po zmianach.

Robot Entertainment

Niezależne studio Robot Entertainment pracuje nad dwoma nowymi grami, poinformował Justin Korthof, menedżer ds. społeczności. Niestety, jest jeszcze za wcześnie na jakiekolwiek konkrety. Dowiedzieliśmy się jednak, że firma nie wyda już więcej dodatków DLC do swojego pierwszego hitu Orcs Must Die!, ponieważ zamierza skupić się na kolejnych tytułach.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

The Secret World

CastleVille

The Elder Scrolls V: Skyrim

Skylanders: Spyro's Adventure

Ignite

Final Fantasy XIII-2

Assassin's Creed: Revelations

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

DiRT 3 - FMV Trailer

Ultimate Marvel vs. Capcom 3 - trailer #3

Minecraft - MineCon 2011

MU2 - G*Star 2011

Grotesque Tactics 2: Dungeons & Donuts - trailer #1

Capsized - trailer #1

APB: Reloaded - Be All You Can't Be

Assassin's Creed: Revelations - Animus w FPP Gramy!

Assassin's Creed: Revelations - ogólna otoczka Gramy!

The Elder Scrolls V: Skyrim - podróże i wilkołaki Gramy!

SSX - kulisy produkcji - Afryka, Góry Skaliste, Alpy (PL)

Kingdom Under Fire II - trailer #2

Lineage Eternal: Twilight Resistance - G*Star 2011

Cabela's Big Game Hunter: Hunting Party - trailer #2

Piotr Doroń

Piotr Doroń

Były redaktor niezapomnianego [email protected], gdzie zagnała go fascynacja emulacją i konsolami, recenzent magazynu GB More. Z wykształcenia dziennikarz i politolog. W Gry-Online.pl od 2004 roku – zaczynał od zapowiedzi i recenzji, by po roku dołączyć do newsroomu i tam pozostać już na wieki (z uśmiechem na twarzy). Obecnie szef działu wiadomości, gdzie zarządza zespołem złożonym zarówno ze specjalistów w swoim fachu, jak ambitnych żółtodziobów, chętnych do nauki i pracy na najwyższych obrotach. Miłośnik informacji, gier (długo by wymieniać ulubione gatunki), Internetu, dobrej książki sci-fi i fantasy, nie pogardzi również dopieszczonym serialem lub filmem. Mąż, ojciec trójki dzieci, esteta, zwolennik umiaru w życiu prywatnym.

więcej