Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPC
Okładka Ignite (PC)
OkładkaIgnite (PC)

Ignite PC

Wyścigi z udziałem wozów sportowych rozgrywane na 25 odrębnych trasach. Do naszej dyspozycji oddano łącznie 15 maszyn, wśród których znajdziemy amerykańskie muscle cary oraz pojazdy pochodzące z importu.

Wyścigi | samochodowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Ignite Premiera PC

21października2011

pudełko PL

21października2011

producent: Nemesys Games wydawca: Just-A-Game wydawca PL: IQ Publishing Strona oficjalna

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Ignite

Stunt GP

Re-Volt

Trackmania (2003)

Ignite to gra wyścigowa od firmy Nemesys Studio. Tytuł pozwala na przemierzanie 25 różnorodnych torów przy użyciu trzech klas samochodów. Do naszej dyspozycji oddano wozy sportowe, amerykańskie muscle cary oraz pojazdy pochodzące z importu – łącznie 15 superszybkich maszyn.

Wszystkie auta możemy przetestować w trzech trybach rozgrywki. Pierwszy z nich to Score Mode, gdzie poprzez nienaganną jazdę staramy się zdobywać punkty, wymieniane następnie na dopalacz (nitro), przydatny do wymijania przeciwników i zameldowania się na mecie na pierwszej pozycji. Druga opcja – Crash Mode – również związana jest z pewną pulą punktów, z tą różnicą, że tym razem ich ilość jest odgórnie ustalona, zaś każde uderzenie w barierę lub inny samochód zmniejsza nasz dorobek. W ostatnim wariancie (Run Out Mode) liczba punktów cały czas maleje, a ich upływ możemy powstrzymać poprzez wykonywanie karkołomnych ewolucji i niszczenie wszystkiego, co zobaczymy na swojej drodze.

Gra oferuje losowe efekty pogodowe (m.in. mgłę, bezchmurne niebo), które możemy obserwować na trasach położonych zarówno w nowoczesnych miastach, jak też na ich obrzeżach. Dla fanów odblokowywania osiągnięć autorzy przewidzieli 27 wyzwań, za realizację których gracze są nagradzani nowymi autami, elementami ozdobnymi i dodatkowymi torami. Prócz tego Ignite oferuje również tryb gry w sieci, pozwalający toczyć zmagania czterem osobom jednocześnie.

Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna  

Nośnik: 1 DVD

Ocena użytkowników: 7,7 / 10 na podstawie 184 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 7.1 / 10 na podstawie 51 głosów czytelników.

Ignite cena w dniu premiery: 49,90 PLN

Wymagania wiekowe Ignite: Odpowiednia dla każdego wieku.

Ignite Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 3 GHz
  • 512 MB RAM (2 GB RAM - Vista/7)
  • karta grafiki 512 MB (GeForce 9600 lub lepsza)
  • 950 MB HDD
  • Windows XP/Vista/7