Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPCPS1ANDiOS
Okładka Re-Volt Classic (AND)
OkładkaRe-Volt Classic (AND)

Re-Volt Classic

Re-Volt

Re-Volt jest jedną z najbardziej zwariowanych gier wyścigowych w dorobku firmy Acclaim. Gracze przejmują kontrolę nad zdalnie sterowanymi samochodzikami i stają na starcie emocjonujących wyścigów rozgrywanych na dziwacznych torach urządzonych m.in.

Wyścigi | samochodowe | podzielony/wspólny ekran

Re-Volt Classic Premiera

31lip1999

PS1

1wrz1999

PC

2paź2012

iOS

24kwi2013

AND

Re-Volt to wydane na PC i PS1 niecodzienne wyścigi przeznaczone dla najmłodszych. Ich odmienność polega na tym, że zamiast sterować potężnymi maszynami sportowymi w realnym otoczeniu, przejmujemy kontrolę nad... malutkimi samochodzikami (takimi, które każdy mały lub duży chłopiec kolekcjonował gdzieś na półce...), biorącymi udział w wielkich zawodach rozgrywanych w tak egzotycznych miejscach, jak park, muzeum czy wnętrze supermarketu.

Ogółem przygotowano czternaście tras w siedmiu sceneriach. Sterowane przez nas samochodziki mają różnorodne cechy – jedne częściej się wywracają, inne z trudnością pokonają wzniesienia. Jednak, jak na zabawki przystało, są trudne do zniszczenia. Do naszej dyspozycji oddano dwadzieścia osiem typów wozów. Przewidziano pięć możliwych trybów rozgrywki. Jeżeli gracz lubi w trakcie pasjonującego wyścigu natknąć się na niezwykłe przeszkody w stylu rozrzuconych klocków, to jest to pozycja właśnie dla niego. Osoby szukające bardziej realnych wrażeń z jazdy powinny zdecydować się na inny tytuł. Produkcja pozwala na zabawę wieloosobową. Na konsoli PlayStation może wziąć w niej udział od dwóch do czterech zawodników, w przypadku PC liczba ta wynosi od dwóch do dwunastu rywali.

Ostatnia modyfikacja 27 marca 2015

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Ocena użytkowników: 2,4 / 10 na podstawie 1214 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Re-Volt Classic: Odpowiednia dla każdego wieku.

Re-Volt Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Intel Pentium 4 1.8 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 256 MB GeForce 7600 lub lepsza
  • 318 MB HDD
  • Windows 7/8/10
PC
iOS
AND
PS1