Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 listopada 2011, 11:55

Assassin's Creed: Revelations trafia do sklepów – przeczytaj recenzję gry

Assassin's Creed: Revelations trafił do światowych i polskich sklepów w wersjach X360 i PS3. Produkcja firmy Ubisoft jest zwieńczeniem historii Ezia i Altaira, dwóch zabójców z przeszłości, których przygody śledziliśmy od kilku lat. Czy producenci stanęli na wysokości zadania i stworzyli świetną grę? O tym poczytacie w naszej recenzji.

Jeśli usłyszeliście odgłos ostrzy wysuwających się z mechanizmu ukrytego w rękawie, to znak, że któryś z Waszych sąsiadów gra już w Assassin's Creed: Revelations. Produkcja firmy Ubisoft trafiła bowiem do światowych i polskich sklepów. Pora wybrać się ponownie do uniwersum Desmonda, który jeszcze raz pogrąży się we wspomnieniach przodków, aby odkryć sekrety zabójców i templariuszy.

Assassin's Creed: Revelations jest domknięciem opowieści o Ezio oraz Altairze, czyli dwóch przodkach Desmonda i świetnie wyszkolonych zabójcach. Tym razem miejscem akcji jest przede wszystkim imponujące miasto Konstantynopol z XVI wieku. Twórcy produkcji wprowadzili do niej parę nowości: w tym chociażby system tworzenia bomb i sceny rodem z tower defense.

Assassin's Creed: Revelations trafia do polskich sklepów – przeczytaj recenzję gry  - ilustracja #1

Jak to wszystko wypada w finalnej grze? Tego dowiecie się z recenzji Kwiścia, który spędził w świecie Revelations wiele godzin i wymordował pewnie połowę mieszkańców Konstantynopola. Oczywiście w celu odpowiedniego przetestowania produkcji firmy Ubisoft. Sprawdźcie jego wrażenia i dajcie znać, czy uważacie nową odsłonę serii za udane zwieńczenie fabuły o Ezio.

Assassin's Creed: Revelations został wydany dzisiaj w wersji na konsole Xbox 360 oraz PlayStation 3 (w cenie 229,90 zł). Pecetowa edycja gry trafi do sklepów nieco później, bo w grudniu tego roku. W ramach pocieszenia można przypomnieć o tym, że na komputerach nie uświadczymy uciążliwych zabezpieczeń DRM, a jedynie jednorazową aktywację przez Internet.

  1. Recenzja gry Assassin's Creed: Revelations
TWOIM ZDANIEM

Podoba Ci się Assassin's Creed: Revelations?

Bardzo, godny następca Brotherhooda!
67%
Nie mam zdania na ten temat.
21,6%
Przyzwoity przedstawiciel serii.
6,8%
Niestety, Revelations mnie rozczarowało.
4,5%
Zobacz inne ankiety