Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 lipca 2012, 13:40

autor: Sarge

Wieści ze świata (Baldur's Gate: Enhanced Edition, 007 Legends) 2/7/12

Dziś piszemy m.in. o darmowym dodatku DLC do gry 007 Legends oraz płatnych rozszerzeniach Baldur's Gate: Enhanced Edition, a także zapowiedzi Disgaea 5. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Zombie Driver

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Zombie Driver. Dzieło zespołu Exor Studios możecie aktualnie nabyć 80% taniej. Produkcja kosztuje 1,39 euro (ok. 6 zł). Promocja potrwa do godziny 19:00.

Baldur’s Gate: Enhanced Edition

Trent Oster ze studia Overhaul Games zdradził za pośrednictwem Twittera, że gra Baldur’s Gate: Enhanced Edition po premierze doczeka się darmowych aktualizacji oraz płatnych dodatków DLC. Niestety nie dowiedzieliśmy się, co będą one zawierać. Baldur’s Gate: Enhanced Edition trafi do sprzedaży latem na PC, Maca oraz iPada, a równocześnie tworzona jest także nowa edycja Baldur’s Gate II.

Wieści ze świata (Baldur's Gate: Enhanced Edition, 007 Legends) 2/7/12 - ilustracja #1

Disgaea 5

Souhei Niikawa (prezes studia Nippon Ichi Software) potwierdził na panelu dyskusyjnym w trakcie imprezy NIS America’s Anime Expo, że stworzona zostanie piąta odsłona serii Disgaea. Żadnych szczegółów na temat produkcji nie zdradził, ale poprosił fanów o trochę cierpliwości, bo wszelkie detale zostaną ujawnione w bliżej nieokreślonej przyszłości.

007 Legends

Studio Eurocom poinformowało na oficjalnej stronie internetowej, że po premierze gry 007 Legends ukaże się darmowy dodatek DLC, wprowadzający misję bazującą na nadchodzącym filmie Skyfall z Danielem Craigiem w roli Jamesa Bonda. Przypominamy, że podstawowa wersja zaoferuje kampanię łączącą w sobie historię pięciu klasycznych przygód agenta 007. 007 Legends zadebiutuje w październiku bieżącego roku na PlayStation 3 oraz Xboksie 360.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier: