Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 2 lipca 2012, 13:41

Podsumowanie Piłkarskiej Ruletki GRY-OnLine.pl - zwycięzcy i ciekawostki

Piłkarska Ruletka GRY-OnLine.pl dobiegła końca. Wiemy już, którzy czytelnicy typowali najtrafniej wyniki meczów Mistrzostw Europy UEFA 2012. Mamy też dla Was kilka ciekawych statystyk z przebiegu zabawy.

Podsumowanie Piłkarskiej Ruletki GRY-OnLine.pl - zwycięzcy i ciekawostki - ilustracja #1

Mistrzostwa Europy UEFA 2012 już za nami. Tym samym dobiegła również końca Piłkarska Ruletka GRY-OnLine.pl, czyli zabawa, w której każdy zarejestrowany użytkownik naszego serwisu mógł typować wyniki meczów turnieju rozgrywającego się w Polsce i na Ukrainie. Dla najlepszych przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody.

Maksymalnie można było uzyskać 42 punkty. Żaden z czytelników nie osiągnął tego wyniku. Pierwsza dziesiątka najlepiej typujących przedstawia się następująco:

#

Użytkownik:

Liczba punktów:

1.

mafioso12

32

2.

WuZeet

32

3.

fedel

32

4.

Pszczółek

32

5.

Don Pałczano

32

6.

mmmjjj23

32

7.

Krzy14

31

8.

verrion

31

9.

PIKOxPL

31

10.

greg1618

31

Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą emailową, pisząc na adres podany w profilu.

A teraz czas na to, co lubicie najbardziej, czyli ciekawostki. Tylko pięciu osobom udało się wytypować poprawnie wyniki meczów naszych orłów – dwa remisy i przegraną. Biorąc pod uwagę fakt, że w zabawie wzięło udział kilkanaście tysięcy czytelników serwisu, liczba ta robi wrażenie. Przed rozpoczęciem mistrzostw przeważało przekonanie, że reprezentacja pod wodzą Franciszka Smudy da sobie radę z Grecją. Triumf białoczerwonych obstawiło aż 81% uczestników. W przypadku spotkania z Rosją entuzjazm już wyraźnie opadł – w zwycięstwo uwierzyło tylko 30% ruletkowiczów. Wiara wzrosła przed meczem z Czechami. Nasi południowi sąsiedzi mieli zostać pokonani według 77% typujących.

Mistrzostwa przyniosły kilka niespodzianek. Jednym z nich była niewątpliwie wygrana Danii z Holandią. Był to najgorzej obstawiony mecz w całym konkursie – poprawny wynik przewidziało zaledwie 2.60% głosujących. Na drugim biegunie znalazł się ćwierćfinał Niemcy – Grecja. Na zwycięstwo podopiecznych Joachima Löwa postawiło 97.4% uczestników zabawy.

Jak obstawialiście decydujące mecze? W wygraną Hiszpanii w półfinale uwierzyło 72.4% osób, z kolei na sukces Włoch postawiło tylko 20.9% typujących. Piłkarze Italii byli za to według Was faworytami finału ze stosunkiem głosów 55.7% do 44.3%.