Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweX360PCPS3
Okładka The Expendables 2 (X360)

The Expendables 2

Zręcznościowa gra akcji firmy Ubisoft, oparta na motywach filmu pod tym samym tytułem, znanego w naszym kraju jako Niezniszczalni 2.

Zręcznościowe | filmy

Okładka The Expendables 2 (X360)

producent: Ubisoft

wydawca: Ubisoft

data premiery gry:

21sie2012

X360 PC

22sie2012

PS3
Kolekcja gier
Obserwuj grę

The Expendables 2 to zręcznościowa gra akcji dla czterech osób, oparta na motywach filmu pod tym samym tytułem. Produkcja została przygotowana przez firmę Ubisoft.

W grze wcielamy się w członków oddziału najemników, którzy ruszają na niebezpieczną misję, aby pomścić kolegę i uratować świat przed groźnym terrorystą. W skład drużyny wchodzą bohaterowie znani z dwóch filmów Niezniszczalni, czyli Barney Ross (Sylvester Stallone), Lee Christmas (Jason Statham), Yin Yang (Jet Li), czy Gunnar Jensen (Dolph Lundgren). Aktorzy nie użyczyli głosów na potrzeby gry, ale modele postaci są do nich bardzo podobne.

Rozgrywka w The Expendables 2 to mieszanka paru różnych stylów. Najczęściej gracze przemierzają poziomy w grupie i odpierają ataki hord przeciwników. W takich scenach akcja jest ukazana z góry, a całość przypomina klasyczną „chodzoną” strzelankę zręcznościową z trybem kooperacji dla czterech osób. W innych fragmentach kampanii gra zamienia się w popularny „celowniczek” – zadaniem jest po prostu celowanie do wrogów.

Każda z postaci dostępnych w The Expendables 2 dysponuje swoimi ulubionymi rodzajami broni, ale może też zbierać dodatkowe karabiny podczas gry. Za wykonywanie misji przyznawane są punkty doświadczenia, które z kolei można wydać na ulepszenia. Wyższe poziomy trudności sprawiają, że powtarzanie zadań gwarantuje nowe wyzwania.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   wspólny ekran     Liczba graczy: 1-4  

Ocena czytelników: 4,4 / 10 na podstawie 144 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 6,4 / 10 na podstawie 12 głosów czytelników.

Gry podobne do The Expendables 2

Klasyfikacja PEGI The Expendables 2

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe The Expendables 2

Microsoft Xbox 360

Microsoft Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox LIVE
Sony PlayStation 3

Sony PlayStation 3

  • Wykorzystuje:
  • PlayStation Network
PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Core 2 Duo 2 GHz
  • 2 GB RAM (4 GB RAM - Vista/7)
  • karta grafiki 896 MB (GeForce GTX 260 lub lepsza)
  • 4 GB HDD
  • Windows XP(SP3)/Vista(SP2)/7(SP1)
Ubisoft potwierdził grę Niezniszczalni 2 – premiera latem na PC, XBLA i PSN
Ubisoft potwierdził grę Niezniszczalni 2 – premiera latem na PC, XBLA i PSN

wiadomość29 czerwca 2012

Ubisoft potwierdził, że wyda grę na podstawie filmu Niezniszczalni 2. Zręcznościowa strzelanka dla czterech osób trafi jeszcze tego lata do dystrybucji cyfrowej na pecetach, Xboksie 360 i PlayStation 3.

Firma Ubisoft stworzy grę na podstawie filmu Niezniszczalni 2?
Firma Ubisoft stworzy grę na podstawie filmu Niezniszczalni 2?

wiadomość13 czerwca 2012

Sylvester Stallone, Chuck Norris, Jean-Claude Van Damme, Arnold Schwarzenegger czy Bruce Willis - to aktorzy, których wirtualne odpowiedniki mogą niedługo zagościć w grze The Expendables 2: Video Game. Jedna z organizacji ratingowych zasugerowała, że taka produkcja powstaje w firmie Ubisoft.

X360
PS3
PC