Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPCPS3X360
Okładka Gatling Gears (PC)

Gatling Gears

Dynamiczna strzelanka akcji z perspektywą widoku z góry, autorstwa Vanguard Games. Akcja rozgrywa się w fikcyjnym uniwersum, gdzie jako żołnierz przemierzamy Ziemię rozpadającą się wskutek wyeksploatowania naturalnych surowców.

Akcji | indie | kooperacja

Okładka Gatling Gears (PC)

data premiery gry:

11maj2011

X360

28cze2011

PS3

30sie2011

PC
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Gatling Gears to zwariowana gra akcji, za produkcję której odpowiada Vanguard Games. Studio to narodziło się, gdy dwóch założycieli Guerrilla Games dołączyło do zespołu W!Games, znanego głównie z wypuszczonej w 2010 roku strategii Greed Corp.

Gatling Gears osadzone jest w tym samym fikcyjnym uniwersum co Greed Corp, tyle że zamiast dowodzić całymi oddziałami wcielamy się tu w pojedynczego żołnierza. Rozwinięty przemysłowo świat, w którym toczy się akcja gry eksploatował złoża naturalne tak bardzo, że w końcu sama struktura ziemi zaczęła się rozpadać ludziom pod stopami. Ten efekt ma zresztą olbrzymie znaczenie dla przebiegu rozgrywki, gdyż wykorzystując potężne uzbrojenie możemy deformować i niszczyć otaczający nas teren.

Akcja w grze ukazana jest z kamery umieszczonej wysoko nad głową bohatera i w założeniach przypomina produkcje typu Alien Swarm czy Alien Breed. Nie znajdziemy tu żadnych zagadek logicznych, pełno natomiast jest wielkich eksplozji, rozpadających się powietrznych wysp i potężnych kroczących maszyn bojowych.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Ocena czytelników: 7,4 / 10 na podstawie 49 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: / 10 na podstawie 4 głosów czytelników.

Gry podobne do Gatling Gears

Klasyfikacja PEGI Gatling Gears

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe Gatling Gears

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Core 2 Duo 2 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 7600 lub lepsza)
  • 2 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7
Wieści ze świata (Pro Evolution Soccer 2012, Battle Chess, Angry Birds) 12/05/11

wiadomość12 maja 2011

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o premierze Gatling Gears, rychłej zapowiedzi PES 2012, problemach grupy Anonymous, stratach Disney Interactive, a także wznowieniu Battle Chess. Zapraszamy do lektury.

PC
PS3
X360