Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweX360
Okładka Smash TV (X360)
OkładkaSmash TV (X360)

Smash TV X360

Smash TV to remake strzelaniny, którą w 1990 r. przygotowano z myślą o popularnych automatach. Po licznych konwencjach i klonach, developerzy postanowili powrócić do korzeni, przygotowując klasyczną wersję owej gry dla posiadaczy konsoli Xbox 360.

Zręcznościowe | FPP | tytuły ekskluzywne Xbox

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Smash TV Premiera X360

22listopada2005

producent: Digital Eclipse wydawca: Midway Games Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Smash TV to remake strzelaniny, którą w 1990 r. przygotowano z myślą o popularnych automatach. Po licznych konwencjach i klonach, developerzy postanowili powrócić do korzeni, przygotowując klasyczną wersję owej gry dla posiadaczy konsoli Xbox 360. Niniejszy tytuł dostępny jest w ramach usługi Xbox Live Arcade, pozwalającej na pobieranie z Internetu rozmaitych elektroniczno-rozrywkowych produkcji za uiszczeniem odpowiedniej opłaty.

Każdy z poszczególnych leveli umieszczony jest w kilku pokojach, do których przechodzi się pokonując zgraję napotykanych przeciwników. W starciach oponenci wykorzystują m.in. czołgi, zmutowanego człowieka-węża czy Mr. Shrapnela (biegającą po planszy postać, niespodziewanie wybuchającą). Na końcu każdego poziomu należy zmierzyć swoje siły z bossem. Generalnie rzecz ujmując, zadanie zawodnika polega na dotarciu do jak najdalej położonego pomieszczenia. Rozgrywce przyglądają się wirtualni telewidzowie, nieustannie wyrażający swoje zadowolenie bądź jego brak. Nagrodę za wyjście z batalii w jednym kawałku stanowi niemała suma pieniędzy wraz z innymi niespodziankami.

Developerzy zaimplementowali również tryb wieloosobowy, rozgrywany online. Użytkownicy stają ze sobą w szranki lub łączą swoje siły w potyczkach z nieprzyjaciółmi. Uzyskane rezultaty zamieścić można w globalnym rankingu. Dzięki wysokiemu wynikowi punktów doświadczenia oraz zaliczeniu dwunastu wyzwań, zajmuje się wyższe miejsce w ogólnej klasyfikacji.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / wspólny ekran   Liczba graczy: 1-2  

Klasyfikacja PEGI Smash TV

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Smash TV Wymagania sprzętowe

Microsoft Xbox 360

Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live