Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 czerwca 2012, 11:55

autor: Sarge

Firma Ubisoft stworzy grę na podstawie filmu Niezniszczalni 2?

Sylvester Stallone, Chuck Norris, Jean-Claude Van Damme, Arnold Schwarzenegger czy Bruce Willis - to aktorzy, których wirtualne odpowiedniki mogą niedługo zagościć w grze The Expendables 2: Video Game. Jedna z organizacji ratingowych zasugerowała, że taka produkcja powstaje w firmie Ubisoft.

Australijska organizacja ratingowa Australian Classification Board przyznała klasyfikację wiekową MA 15+ dla gry The Expendables 2: Video Game. Niezapowiedziana jeszcze produkcja miałaby zostać oparta na nadchodzącym filmie Niezniszczalni 2.

Wpis na oficjalnej stronie Australian Classification Board sugeruje, że The Expendables 2: Video Game będzie zawierać przemoc i pewne elementy sieciowe, co może zwiastować tryb multiplayer. W polu wydawcy pojawiła się firma Ubisoft, co pokrywa się z lutowymi doniesieniami serwisu NowGamer, którego redaktorzy widzieli rzekomo dokument udowadniający, że Francuzi pracują nad omawianym tytułem.

Firma Ubisoft stworzy grę na podstawie filmu Niezniszczalni 2? - ilustracja #1

Firma Ubisoft do tej pory nie skomentowała tych pogłosek. Wygląda jednak na to, że wypuszczenie gry The Expendables 2: Video Game jest całkiem prawdopodobne. Organizacja ratingowa Australian Classification Board wielokrotnie informowała w ten sposób o niezapowiedzianych grach, a z czasem ostatecznie dochodziło do ich ujawnienia. Sprawa jest tym bardziej wiarygodna, jeśli powiązać ją z lutowymi plotkami serwisu NowGamer.

Niezniszczalni 2 to kontynuacja filmu opowiadającego o grupie najemników wynajętych do obalenia despotycznego dyktatora. Druga odsłona ma stanowić rozwinięcie założeń pierwowzoru, który nie zawierał zbyt skomplikowanej fabuły i przedstawiał historię głównych bohaterów siejących prawdziwe spustoszenie w szeregach wroga. W najnowszym dziele Simona Westa wystąpią tacy aktorzy jak Sylvester Stallone, Jason Statham, Jet Li, Chuck Norris, Jean-Claude Van Damme, Arnold Schwarzenegger czy Bruce Willis.