Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 stycznia 2004, 07:54

autor: ComCo

VU Games i Syberia II – pewne „przekłamania” w planie wydawniczym

Przed paroma dniami, informowaliśmy Was na łamach vortalu GRY-OnLine o tegorocznych planach wydawniczych korporacji Vivendi Universal Games. Z opublikowanej wówczas listy wynikało, iż to właśnie ta firma zajmie się amerykańską dystrybucją pełnej wersji gry przygodowej Syberia II (całość ma się ukazać w lutym 2004), jednak producent programu (francusko-kanadyjskie studio Microïds) podał, iż żadna umowa w tej sprawie w ogóle nie została zawarta!

Przed paroma dniami, informowaliśmy Was na łamach vortalu GRY-OnLine o tegorocznych planach wydawniczych korporacji Vivendi Universal Games. Z opublikowanej wówczas listy wynikało, iż to właśnie ta firma zajmie się amerykańską dystrybucją pełnej wersji gry przygodowej Syberia II (całość ma się ukazać w lutym 2004), jednak producent programu (francusko-kanadyjskie studio Microids) podał, iż żadna umowa w tej sprawie w ogóle nie została zawarta!

„Vivendi Universal Games nie będzie wydawcą/dystrybutorem Syberia II na terenie Stanów Zjednoczonych” - powiedział Cedric Orvoine z Microids – „Nazwę firmy, której przypadnie to miano podamy w najbliższym czasie”.

Jak widać, przedstawiciele prasowi Vivendi Universal Games trochę „ubarwili” oficjalnego press-packa. Ciekawe tylko czy chodzi tutaj o samą Syberia II, czy może developerzy innych tytułów obecnych na liście zgłoszą się w kolejnych dniach z oświadczeniami, podobnymi do powyższego...

Więcej informacji o Syberia II: