Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 stycznia 2006, 09:28

autor: ComCo

Volkswageny z GTI Racing przyjadą w marcu

Wielbiciele samochodów marki Volkswagen, którzy z niecierpliwością oczekują premiery GTI Racing - gry wyścigowej, opracowywanej przez pracowników polskiego studia Techland - będą musieli uzbroić się w jeszcze trochę cierpliwości. Program trafi na rynek w marcu bieżącego roku, a nie w lutym, jak można było wyczytać na łamach niektórych serwisów zagranicznych.

Wielbiciele samochodów marki Volkswagen, którzy z niecierpliwością oczekują premiery GTI Racing - gry wyścigowej, opracowywanej przez pracowników polskiego studia Techland - będą musieli uzbroić się w jeszcze trochę cierpliwości. Program trafi na rynek w marcu bieżącego roku, a nie w lutym, jak można było wyczytać na łamach niektórych serwisów zagranicznych. Nowy termin premiery dotyczy najprawdopodobniej zarówno Polski, jak i wydania gry na Zachodzie.

Volkswageny z GTI Racing przyjadą w marcu - ilustracja #1

W grze miłośnicy czterech kółek poprowadzą w sumie ponad 15 modeli samochodów z pięciu serii VW, w tym klasycznego Volkswagena GTI z 1975 roku, Golfa V GTI z roku 2004, Volkswagena New Beatle, Sambę czy kilka pojazdów koncepcyjnych. Ponadto autorzy GTI Racing oddadzą w nasze ręce bogaty asortyment wszelakiego rodzaju opcji tuningowych oraz części, które można wykorzystać do zmiany wyglądu i parametrów prowadzonej maszyny.

Za wizualizację zmagań jak i za odwzorowanie oddziaływań fizycznych odpowiada tutaj poprawiony silnik znany z Xpand Rally (zmodyfikowany Chrome Engine). Gwarantuje on dopracowaną, fotorealistyczną grafikę oraz spory realizm rozgrywki. W programie nie zabrakło również modułu zniszczeń pojazdów oraz zaawansowanych procedur A.I. komputerowych oponentów.

Volkswageny z GTI Racing przyjadą w marcu - ilustracja #2

Więcej informacji dotyczących GTI Racing znajdziecie w Encyklopedii GRY-OnLine.