Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Techland Press Release 10 sierpnia 2005, 15:07

Uplink włamuje się do sklepów

Techland, wydawca na rynku polskim długo oczekiwanej gry Uplink informuje, że ta obowiązkowa pozycja dla wszystkich miłośników teorii spiskowych i hackerstwa już od najbliższego piątku (12.08.2005) dostępna będzie w sklepach na terenie Polski.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta / wydawcy / dystrybutora produktu i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Techland, wydawca na rynku polskim długo oczekiwanej gry Uplink informuje, że ta obowiązkowa pozycja dla wszystkich miłośników teorii spiskowych i hackerstwa już od najbliższego piątku (12.08.2005) dostępna będzie w sklepach na terenie Polski. Uplink to jedyna w swoim rodzaju gra, pozwalająca się wcielić w hakera w niedalekiej przyszłości. Zadaniem gracza jest włamywanie się do systemów informatycznych, kradzież danych, niszczenie dowodów i zrzucanie podejrzeń na innych. Uplink dostępny będzie w atrakcyjnej cenie 29,90zł w pełnej i profesjonalnej polskiej wersji językowej przy której współpracowali miłośnicy gry i hackerstwa! Zapraszamy!

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.