Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePC
Okładka Uplink: Trust is a Weakness (PC)

Uplink: Trust is a Weakness PC

Uplink: Trust is a Weakness to wyprodukowana przez studio deweloperskie Introversion Software gra logiczna, pozwalająca graczowi wcielić się w rolę hakera, pracującego dla międzynarodowych korporacji.

Logiczne | indie

PC Windows
Okładka Uplink: Trust is a Weakness (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

21listopada2001

12sierpnia2005

pudełko PL

Uplink to dzieło angielskiego zespołu Introversion Software. Pozwala graczom na przeistoczenie się ze zwykłego użytkownika komputerów w tajnego agenta/hackera pracującego dla dużych, międzynarodowych korporacji. Naszym chlebem powszednim stanie się łamanie zabezpieczeń konkurencyjnych firm, włamywanie się do ich systemów, wykradanie tajemnic przemysłowych, sabotowanie pracy, a nawet szantażowanie i straszenie ich pracowników. Za każde dobrze wykonane zlecenie dostajemy określoną ilość pieniędzy, które możemy przeznaczyć na rozbudowę swojego sprzętu komputerowego i zakup nowego oprogramowania. Każdy nowy gadżet zwiększa naszą skuteczność, a to wydatnie podnosi naszą reputację w branży i tym samym cenę usług.

Główną zaletą Uplink jest poziom realizmu. Autorzy gry twierdzą, że nie znajdziemy tu nic totalnie nierealistycznego. Cała rozgrywka bazuje na rzeczywistym hackowaniu, jednak na potrzeby zwykłych graczy wszystko zostało odpowiednio uproszczone. Na dobrą sprawę możemy się włamać wszędzie i modyfikować wszystko, między innymi: ingerować w transfery bankowe, modyfikować akta i dane ludzi w komputerach policyjnych, a nawet możemy sami tworzyć groźne wirusy.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 8,5 / 10 na podstawie 646 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 29,90 PLN

Gry podobne do Uplink: Trust is a Weakness

Wymagania wiekowe Uplink: Trust is a Weakness

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Uplink: Trust is a Weakness

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Pentium 233MHz, 32MB RAM

Sukces wersji alpha Prison Architect, więziennej strategii twórców Uplink i Darwinia
Sukces wersji alpha Prison Architect, więziennej strategii twórców Uplink i Darwinia

wiadomość30 września 2012

Znane z Uplink, Darwinia oraz Defcon studio Introversion ma powody do zadowolenia. W ciągu trzech pierwszych dni od udostępniania płatnej wersji alpha gry Prison Architect zespół zarobił ponad 100 tysięcy dolarów.

Uplink i Spirits w nowej akcji Humble Bundle z grami na system Android
Uplink i Spirits w nowej akcji Humble Bundle z grami na system Android

wiadomość16 sierpnia 2012

Wystartowała kolejna akcja Humble Bundle, dzięki której można zakupić pakiet gier w wybranej przez siebie cenie. Tym razem organizatorzy przygotowali takie gry jak Uplink, Spirits czy Fieldrunners.

Humble Introversion Bundle - startuje nowa edycja akcji. Płać za gry, ile chcesz

wiadomość23 listopada 2011

Rozpoczęła się kolejna edycja akcji charytatywnej Humble Bundle. W ramach Humble Introversion Bundle za dowolną kwotę można wzbogacić się o cztery niezależne produkcje studia Introversion. Z kolei za określoną cenę otrzymujemy dodatkowo dwie gry.

Wieści ze świata (Resistance, Shinobi, Halo: Reach) 25/05/11

wiadomość25 maja 2011

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o demie Halo: Reach, wznowieniu Shinobi, kompilacji Resistance, a także nowej produkcji MMO od Square Enix. Zapraszamy do lektury.

Pierwsze konkrety o Subversion, nowej grze twórców Darwinii
Pierwsze konkrety o Subversion, nowej grze twórców Darwinii

wiadomość23 lutego 2010

Po latach oczekiwania studio Introversion, mające na swoim koncie gry takie jak Uplink, Darwinia oraz Defcon ujawniło wreszcie pierwsze szczegóły na temat swojego następnego projektu.