Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 marca 2004, 15:36

UbiSoft zapowiada trzecią część gry Crime Scene Investigation

Jeszcze nie ukazała się na rynku druga część gry Crime Scene Investigation, zatytułowana Dark Motives a firma UbiSfot zapowiada jej kolejną odsłonę. Tym razem akcja przeniesie się na słoneczną Florydę, a konkretniej do Miami, gdzie gracz będzie musiał przeprowadzić kilka drobiazgowych śledztw na miejscu zbrodni, wykorzystując najnowocześniejszy sprzęt kryminalistyczny.

Jeszcze nie ukazała się na rynku druga część gry Crime Scene Investigation, zatytułowana Dark Motives a firma UbiSfot zapowiada jej kolejną odsłonę. Tym razem akcja przeniesie się na słoneczną Florydę, a konkretniej do Miami, gdzie gracz będzie musiał przeprowadzić kilka drobiazgowych śledztw na miejscu zbrodni, wykorzystując najnowocześniejszy sprzęt kryminalistyczny. Podobnie jak w poprzednich częściach gry, także i teraz w żmudnej pracy nad szukaniem dowodów, pomogą nam gwiazdy serialu Crime Scene Investigation (znanego u nas jako „Kryminalne Zagadki Las Vegas”). Autorzy zapowiadają znaczne rozbudowanie gry, ale na razie nie wiadomo na czym miałyby polegać rzekome innowacje.

UbiSoft zaplanował wstępnie premierę gry na przełomie 2004/05 roku. Już za niecały tydzień – 16 marca – ukaże się natomiast druga odsłona serii, zatytułowana Dark Motives. Więcej informacji na jej temat znajdziesz w naszej Encyklopedii Gier .