Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 2 marca 2004

Spellforce The Breath of Winter - już niedługo ?

Elrond, 2 marca 2004, 15:00

Wszystkich zagorzałych fanów SpellForce – The Order of Dawn ucieszy zapewne wiadomość, iż firma JoWooD Productions Software oficjalnie poinformowała o pracach nad dodatkiem do tejże gry, zatytułowanym The Breath of Winter. Natomiast wszystkich, którzy nie wiedzą dotychczas o co chodzi, pragnę uświadomić, iż SpellForce – The Order of Dawn to wielokrotnie nagradzany produkt, reprezentujący RPS (Role Playing Strategy) czyli RPG z elementami strategii.

LAN4FUN 2 - masowa impreza multiplayer w stylu PWK (Przynieś Własny Komputer)

eLKaeR, 2 marca 2004, 13:44

Jeśli uwielbiasz emocjonującą rozgrywkę w trybie multiplayer i jesteś w stanie przytaszczyć swojego PeCeta w nadchodzący weekend (6-7 marca 2004) do warszawskiego klubu studenckiego Karuzela przy ulicy Konarskiego 85, to koniecznie zgłoś chęć uczestnictwa w masowej, ponad trzydziestogodzinnej imprezie o nazwie LAN4FUN 2 (prawdopodobnie największe tego typu przedsięwzięcie z wykorzystaniem sieci lokalnej w skali Polski). Organizatorzy (pracownicy firmy Piterson) zapewniają niesamowite wrażenia i planują przeprowadzić rozmaite konkursy, których zwycięzcy otrzymają atrakcyjne nagrody w postaci osprzętu marki ASUS (główny sponsor).

Jak Armia Czerwona przegoniła Wehrmacht znad Wołgi, czyli operacja stalingradzka w wersji RTS

eLKaeR, 2 marca 2004, 12:44

Według połączonych sztabów rosyjskich firm DTF Games i 1C nowa gra strategiczna czasu rzeczywistego pt. Stalingrad (vide news z 30 grudnia 2003) ujrzy światło dzienne w czwartym kwartale bieżącego roku. Rzeczona pozycja dokładnie odwzorowuje jedną z najsłynniejszych operacji II Wojny Światowej (17 lipca 1942 – 2 lutego 1943). Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z rozszerzonymi informacjami tekstowo-graficznymi.

Premiera MPPL 2004 Audio AddOn

Łosiu, 2 marca 2004, 12:37

MPPL 2004 Audio AddOn - druga z trzech części dodatku: Mega Patch PL 2004 do gry FIFA 2004 wylądowała w naszym dziale Pliki. Zapraszamy do pobierania. Autorami tej części są Grzegorz „Reigon” Wylęgała (prowadzący serwis http://www.fifaserwis.com/) oraz gościnnie Dj Da Paul. Sountrack zrealizowany został w stylu trance & house.

Zapowiedź „Full Spectrum Warrior”

Redakcja GRYOnline.pl, 2 marca 2004, 11:22

„Żołnierz dwudziestego pierwszego wieku musi być gotów do operacji wojskowych w terenie miejskim, czyli: MOUT (Military Operations in Urban Terrain). Oto główne zasady MOUT: zaskoczenie: nawiązywać walkę z wrogiem w taki sposób, na jaki jest on nieprzygotowany; bezpieczeństwo: nigdy nie pozwolić wrogowi zdobyć nieoczekiwanej przewagi; prostota: przygotowywać czytelne, nieskomplikowane plany akcji oraz treściwe rozkazy; prędkość: pozyskiwać teren szybko, w dokładnie obliczony sposób; skuteczność: atakować wroga z miażdżącą siłą. Tylko jeden rodzaj żołnierza jest w stanie podjąć się MOUT. Jest nim wszechstronny wojownik – Full Spectrum Warrior.”

G2Interactive rezygnuje z produkcji Falcon 4.0 Gold: Operation Infinite Resolve, a zamiast tego rozpoczyna pracę nad nową serią symulatorów

Krystian Smoszna, 2 marca 2004, 10:17

Interesujące wieści dochodzą z obozu G2Interactive. Włodarze firmy postanowili odrzucić ofertę Atari na wyprodukowanie nowej odsłony słynnej serii symulatorów lotu, zatytułowanej Falcon 4.0 Gold: Operation Infinite Resolve i bratając się z GenAvSimulations, rozpoczynają prace nad nowymi grami tego typu, określanymi mianem Air Combat Command.

Maestro - unikatowa gra dla wielbicieli twórczości Mike'a Oldfielda
Maestro - unikatowa gra dla wielbicieli twórczości Mike'a Oldfielda

Krystian Smoszna, 2 marca 2004, 09:34

Maestro to unikatowa przygodówka, która przeniesie Cię na pokład statku „Virtual Voyager”. Po rozpoczęciu eksploracji otoczenia, szybko zauważysz, że Twoja obecność w świecie gry sygnalizowana jest przez zmiany audiowizualne.

Hity stycznia i lutego 2004 wg GameSpot

eLKaeR, 2 marca 2004, 09:23

Redaktorzy sieciowego serwisu o nazwie GameSpot opublikowali swoją listę najlepszych gier wirtualnych, które zostały wypuszczone na rynek w ubiegłych dwóch miesiącach. Podczas przygotowywania nowego zestawienia (o poprzedniej edycji pisaliśmy 8 grudnia 2003) brano pod uwagę zarówno pozycje PeCetowe, jak i tytuły dedykowane konsolom Microsoft Xbox, Sony PlayStation 2 oraz Nintendo GameCube i GameBoy Advance.

Wersja demonstracyjna Painkillera pobrana już milion razy

Wojak, 2 marca 2004, 08:18

Całkiem niedawno informowaliśmy Was, że wersje demonstracyjne dwóch bardzo oczekiwanych gier biją rekordy popularności i w ciągu zaledwie tygodnia pobrane zostały ponad milion razy. Mowa tutaj o Far Cry (vide odpowiedni news) i Unreal Tournament 2004 (zobacz wiadomość). Teraz do tych dwóch tytułów dołączył kolejny, który co prawda wyniku takiego nie osiągnął w siedem dni, ale przekroczenie bariery miliona pobrań i tak jest przecież ogromnym sukcesem. Powód do radości mamy tym większy, że chodzi tutaj o demo polskiego Painkillera.

Twórcy Breed zapowiadają nową grę
Twórcy Breed zapowiadają nową grę

Wojak, 2 marca 2004, 08:09

Angielska firma Brat Designs, do tej pory znana szerzej głównie dzięki shooterowi taktycznemu o nazwie Breed, ujawniła właśnie, że od jakiegoś czasu pracuje nad kolejną grą. Ta nazywa się Toon Army i będzie FPS-em dość nietypowym. Głównie ze względu na to, że realia II wojny światowej przedstawione są tutaj przy pomocy kreskówkowej i karykaturalnej grafiki.

Wolfpack Studios „pod opieką” Ubi Softu

ComCo, 2 marca 2004, 07:45

Korporacja wydawnicza Ubi Soft podała do wiadomości publicznej, iż pod jej strzechy trafił - dotychczas niezależny - zespół developerski Wolfpack Studios. Ów team odpowiada za stworzenie popularnej produkcji MMOcRPG o nazwie Shadowbane oraz pełnoprawnego rozszerzenia do niej, noszącego podtytuł The Rise of Chaos.

Bomberman trafi na platformę N-Gage

ComCo, 2 marca 2004, 07:14

Bomberman to jedna z wielu legendarnych już serii gier logiczno-zręcznościowych, w jaką mieliśmy przyjemność „zagrywania się do upadłego” kilkanaście lat temu. Tymczasem, połączone sztaby firm: Nokia oraz Hudson Soft zdecydowały się na przygotowanie kolejnej, mocno odświeżonej odsłony powyższego cyklu, dedykowanej platformie N-Gage.