Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 15 marca 2004

Konsola PSX trafi do Europy jeszcze w tym roku?

ComCo, 15 marca 2004, 17:06

Najmłodsza „maszynka” elektroniczno-rozrywkowa korporacji Sony, czyli PSX (konsola, odtwarzacz i nagrywarka DVD, Mp3 Player oraz magnetowid w jednym) doczeka się debiutu na obszarze Starego Kontynentu. Pierwszy, publiczny pokaz PSX w Europie będzie miał miejsce podczas technologicznej ekspozycji CEBIT, która odbędzie się w dniach 18-24 marca w niemieckim mieście Hannover.

Pięć świeczek na urodzinowym torcie, czyli wszystkiego najlepszego dla gry EverQuest!

ComCo, 15 marca 2004, 16:24

Jak poinformowała firma Sony Online Entertainment, jutro (16 marca) jedna z najpopularniejszych produkcji Massively Multiplayer Online Role-Playing Game (MMORPG), pt. EverQuest, będzie obchodzić piątą rocznicę swojej rynkowej egzystencji. Od momentu komercyjnego startu gry w 1999 roku, sprzedano już ponad 2,5 miliona egzemplarzy pudełek z logiem EQ (chodzi o wersję podstawową + różnorodne rozszerzenia), zaś poniżej możecie znaleźć kilka innych ciekawostek odnośnie opisywanego tytułu.

Zgarnij 200 PLN w turnieju FIFY

Łosiu, 15 marca 2004, 14:58

Niezła okazja dla miłośników zarabiania pieniędzy poprzez granie w gry trafiła się na http://www.fifaserwis.com/. Ten największy polski serwis o serii gier FIFA organizuje właśnie turniej, w którym główna wygrana wynosi 200 PLN. Może nie jest to dla niektórych wielka kwota, ale zgodnie z informacjami udostępnionymi przez administratora serwisu, jak dotąd największa, jaka pojawiła się w turniejach on-line związanych z grą FIFA.

Nowa strona w Federacji - Abandonware, czyli kopalnia starych gier komputerowych

Krystian Smoszna, 15 marca 2004, 13:31

W dniu dzisiejszym, rozpoczął działalność serwis poświęcony tematyce Abandonware, czyli najprościej rzecz ujmując, starym grom komputerowym. Na jego łamach umieszczane są klasyczne tytuły, których od dawna nie ma w powszechnej dystrybucji. Serwis dopiero się narodził, dlatego też nie może pochwalić się wielką ilością tytułów, ale autorzy zapewniają, że sytuacja na bieżąco będzie ulegać poprawie.

Future Tactics także na PC
Future Tactics także na PC

Krystian Smoszna, 15 marca 2004, 12:22

Firma Warthog podała oficjalnie do wiadomości, że zamierza wydać grę Future Tactics nie tylko na konsole Xbox, GameCube i PlayStation 2, ale także na PC. Jednocześnie ujawniono, że program jest już całkowicie ukończony i powinien pojawić się w sklepach w ciągu najbliższych trzech miesięcy.

Czy korporacja Microsoft rzeczywiście porzuciła MMOcRPG wraz z projektem Mythica?

eLKaeR, 15 marca 2004, 12:12

Niedawny piątek trzynastego był momentem poinformowania braci elektroniczno-rozrywkowej o „zapuszkowaniu” przez koncern Microsoft projektu z gatunku MMOcRPG pt. Mythica (vide news z 13 lutego 2004). Jednakże ludzie Billa Gatesa nadal prowadzą działalność w materii wieloosobowych gier fabularnych – taki przynajmniej wniosek nasuwa się po obejrzeniu trzech pierwszych ofert pracy, zamieszczonych na specjalnej witrynie internetowej.

Zapisz się na beta-testy Face of Mankind i obejrzyj zupełnie nowe zrzuty ekranowe!
Zapisz się na beta-testy Face of Mankind i obejrzyj zupełnie nowe zrzuty ekranowe!

eLKaeR, 15 marca 2004, 10:32

Nadchodzi nowa gra z gatunku MMOcRPG, osadzona w rozbudowanym futurystycznym uniwersum i zatytułowana Face of Mankind. Niemieckie studio Duplex Systems zamierza już niebawem rozpocząć pierwszą fazę przedpremierowych sieciowych prób swojego dzieła. Rzecz jasna nie obejdzie się bez wydatnej pomocy Internautów.

Unreal Tournament 2004 vs Battlefield Vietnam – pojedynek multiplayerowych gigantów czas zacząć!

Łosiu, 15 marca 2004, 09:21

Właśnie dziś zachodnie sklepy internetowe (m.in. EB Games oraz Amazon) zaczynają wysyłkę dwóch wymienionych w tytule gier, do oczekujących na nie osób. Obie pozycje są kolejnymi odsłonami produktów, które podbiły serca miłośników dynamicznych zmagań w sieci – mowa tu o Unreal Tournament i Unreal Tournament 2003 oraz Battlefield 1942. Nie ma też wątpliwości, iż są to gry konkurencyjne i w ciągu kolejnych tygodni stoczą walkę o prymat. Która okaże się popularniejsza? Która okaże się lepsza? Zobaczymy już za kilka tygodni, kiedy opublikowanie zostaną wyniki sprzedaży obu tytułów w poszczególnych krajach oraz Ci, którzy je zakupili wygłoszą swe własne opinie. Tymczasem możemy zapoznać się recenzjami obu gier opublikowanymi przez szanowany serwis GameSpy (Battlefield Vietnam/Unreal Tournament 2004).