Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 26 marca 2004

Poradnik: Deus Ex: Invisible War

Redakcja GRYOnline.pl, 26 marca 2004, 19:33

Do poradników dołączył ilustrowany opis przejścia futurystycznej gry akcji Deus Ex: Invisible War. To już druga część sensacyjnych przygód cybernetycznie ulepszonego agenta tajnej organizacji rządowej UNATCO, którego zadaniem jest powstrzymanie bezwzględnych terrorystów na usługach wielkich korporacji. W poradniku znalazły się rozwiązania wszystkich questów z uwzględnieniem zakończenia rozgrywki na cztery możliwe sposoby.

John Carmack na GDC - remake Quake II, Doom III coraz bliżej ?

Elrond, 26 marca 2004, 16:14

John Carmack wielokrotnie pojawiał się na Game Developers Conference ale swojej obecności nie podkreślał poważniejszymi wypowiedziami. Aż do tegorocznej konferencji, gdzie dość spore audytorium usłyszało z jego ust konkretne i interesujące nowiny. Przede wszystkim "ojciec" Dooma potwierdził iż mimo braków nowych informacji i screenów z trzeciej odsłony tego dzieła, Doom III jest już bliski wydania. Co więcej, plany idSoftware, nie kończą się na tym projekcie a programiści już pracują na kolejną grą z rodzaju FPS. W przeciwieństwie jednak do Dooma III, którego proces tworzenia trwa już 4 lata, nowa gra ma być gotowa w ciągu góra 2 lat.

SW: KOTOR, POP: TSOT i COD - dominujące gry w dziedzinie tegorocznych wyróżnień GDCA

eLKaeR, 26 marca 2004, 12:55

Podobnie, jak dwanaście miesięcy wstecz (vide news z 8 marca 2003), słynna międzynarodowa organizacja IDGA (International Game Developers Association) przyznała prestiżowe wyróżnienia Game Developers Choice Awards w trakcie tegorocznej imprezy Game Developers Conference. Zapraszamy do zaznajomienia się z listą nagrodzonych.

Rockstar poszukuje trzech aktorów do roli gangsterów w Grand Theft Auto: San Andreas

Krystian Smoszna, 26 marca 2004, 12:54

Showfax, największa w Internecie baza ofert pracy dla aktorów, stała się niezwykle użyteczna dla fanów serii Grand Theft Auto, którzy z niecierpliwością oczekują nowych informacji na temat kolejnej jej odsłony, zatytułowanej San Andreas. David Viccari, dyrektor ds. castingu w Rockstar Games, zostawił na łamach wspomnianego serwisu notę, mówiącą o poszukiwaniu aktorów, którzy mogliby się wcielić w trzy postacie występujące w grze.

Internet - sieć, medium i zarazem spory problem językowy

Łosiu, 26 marca 2004, 12:14

Internet – globalna sieć komputerowa łącząca ze sobą setki tysięcy komputerów – medium to, od roku 1991, kiedy to powstał system World Wide Web nieustannie powiększa się i obecnie jego rola porównywalna jest z rolą radia i telewizji. To dzięki niemu możecie czytać teraz tą wiadomość, pobierać interesujące pliki, zdobywać interesujące informacje, grać w gry MMO, korzystać z dobrodziejstw poczty elektronicznej, i robić jeszcze setki innych rzeczy. Nieustanny wzrost Internetu jest sporym wyzwaniem i problemem dla wszelakiej maści specjalistów, którzy usiłują nadążyć z rozbudową infrastruktury sieci (łącza, serwery, itp.) za potrzebami coraz to nowych osób oraz utrzymać ją w należytym stanie technicznym. Jak się okazuje Internet stanowi również spory problem dla wszelkiej maści profesorów, specjalistów od języka polskiego. Problem w tym jak powinno się poprawnie pisać – „Internet” czy „inter

Bądź niczym Hołowczyc lub Kuzaj za circa 3000 PLN!
Bądź niczym Hołowczyc lub Kuzaj za circa 3000 PLN!

eLKaeR, 26 marca 2004, 11:44

Elektroniczno-rozrywkowe kontrolery potrafią przybierać różne rozmiary i kształty (vide chociażby news z 6 listopada 2003, traktujący o pewnej „magicznej” klawiaturze). Jednakże nowa propozycja firmy Logicool (japoński oddział korporacji Logitech) dla entuzjastów czwartej części wyścigowego cyklu Gran Turismo (zachodnia premiera gry na początku drugiej połowy bieżącego roku), to już dosłownie mebel. Rzeczony produkt, będąc starannie zapakowanym, waży 26 kilogramów i mierzy 59x95x65 centymetrów.

Top 20 gier w US

Krystian Smoszna, 26 marca 2004, 11:03

Jak zwykle, organizacja NPD Group przygotowała zestawienie dwudziestu najlepiej sprzedających się gier komputerowych w Stanach Zjednoczonych, tym razem obejmujące miesiąc luty. Największą niespodzianką jest to, co widać niemal od razu: zmiana na pozycji lidera.

Szczegóły nt. patcha dla Far Cry, który nie zadebiutował wczoraj w Internecie

eLKaeR, 26 marca 2004, 07:32

Niestety wbrew wcześniejszym zapowiedziom (vide news z 24 marca 2004), wczoraj nie zadebiutował pierwszy patch, dedykowany nowej grze z gatunku FPS pt. Far Cry. Za pośrednictwem oficjalnego forum dyskusyjnego reprezentant korporacji wydawniczej Ubi Soft Entertainment podał w odpowiednim wątku, że „łata” dla ostatniego dzieła niemieckiej firmy developerskiej Crytek Studios pojawi się dzisiaj. Ponadto przedstawiono szczegółowe właściwości omawianej poprawki. Chcielibyśmy pokazać Wam najważniejsze elementy.