Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 18 marca 2004

Scooby-Doo 2: Monsters Unleashed - o fabule i samej grze słów kilka

Phoenix, 18 marca 2004, 14:15

Włodarze firmy THQ podali wczoraj do informacji publicznej wiadomość, iż zakończenie fabuły zawartej w najnowszej grze opowiadającej o przygodach Scoobiego i jego paczki, tj. Scooby-Doo 2: Monsters Unleashed, będzie różniło się w pewnym stopniu od tej zawartej w obrazie Warner Bros. Pictures noszącym ten sam tytuł. Jednak, aby tak rzeczywiście się stało należy wpisać w grze odpowiedni kod, który pojawi się podczas napisów końcowych filmu a dokładniej rzecz mówiąc w momencie, kiedy pokazany zostanie Scooby Doo grający na konsoli GBA. Działanie to powinno o „kilka” chwil przedłużyć czas spędzony nad tą grą familijną. (Kod działać będzie zarówno na komputerach osobistych klasy PC jak i konsolach Game Boy Advance)

Predator i reszta planu Vivendi Universal Games oraz wyniki sprzedaży w 2003 roku

eLKaeR, 18 marca 2004, 12:44

Zgodnie z obietnicą powracamy do wiadomości z drugiej połowy grudnia ubiegłego roku, dotyczącej gry pt. Predator (nowa elektroniczno-rozrywkowa pozycja w ramach popularnej marki, wylansowanej dzięki filmowi z pamiętną kreacją Arnolda Schwarzeneggera). „Łowcę” opublikuje za kilka miesięcy korporacja Vivendi Universal Games - wśród docelowych systemów figurują komputery osobiste klasy PC oraz stacjonarne konsole Sony PlayStation 2 i Microsoft Xbox. Ponadto rzeczony koncern ujawnił inne szczegóły nt. własnego planu wydawniczego 2004 (dziewięć programów), jak również wyniki sprzedaży 2003 (piętnaście produktów).

Wielki wyścig po ziemię w świecie gry Project Entropia

Łosiu, 18 marca 2004, 11:29

Project Entropia to gra MMOcRPG zdecydowanie wyróżniająca się na tle innych propozycji z tego gatunku, a to z racji tego, iż jej ekonomia oparta jest na obrocie realnej gotówki (można wymienić nasze pieniądze na walutę gry PED i odwrotnie). Wielu wróżyło temu tytułowi rychły koniec, właśnie przez takie, a nie inne podejście do kwestii finansów, ale o dziwno, gra działa już około roku i nie wydaje się, żeby ten stan uległ zmianie (według producenta w rozgrywce bierze udział 100 tysięcy osób). Co więcej Project Entropia rozwija się, a dowodem na to jest specjalne wydarzenie związane z nowym kontynentem jaki właśnie rozszerzył świat gry. Zostało ono zainicjowane przez twórców i podobnie jak to miało miejsce na Dzikim Zachodzie, pozwala graczom stanąć do wyścigu o ziemię.

Earth & Beyond oficjalnie zakończy żywot we wrześniu

Krystian Smoszna, 18 marca 2004, 10:33

Czy pamiętacie jeszcze nieoficjalne doniesienia pracowników Electronic Arts z kwietnia ubiegłego roku, w których mowa była o rychłym zamknięciu serwerów futurystycznego MMO Earth & Beyond? Wówczas sprawa przycichła, plotki nie potwierdziły się i użytkownicy gry, których w porównaniu z innymi produkcjami tego typu jest zaledwie garstka, mogła spać spokojnie. Niestety, niezbyt długo.

Pełne wersje gry Far Cry w pudełkach z kartami graficznymi GeForce FX5700LE firmy PNY Technologies
Pełne wersje gry Far Cry w pudełkach z kartami graficznymi GeForce FX5700LE firmy PNY Technologies

Krystian Smoszna, 18 marca 2004, 09:59

Wszystkie karty graficzne z rodziny GeForce FX, poczynając od modelu 5700LE, będą zawierały w pudełku pełną wersję gry Far Cry – taką oto decyzję ogłosił wczoraj koncern PNY Technologies. Sprzedaż produktów sygnowanych logiem firmy rozpocznie się już 25 marca.

Specjalna edycja Unreal Tournament 2004 na zachodzie już wyprzedana?

Krystian Smoszna, 18 marca 2004, 09:53

Czyżby popularność Unreal Tournament 2004 przerosła oczekiwania wydawcy, koncern Atari? Czytelnicy serwisu HomeLan donoszą, że wszystkie zachodnie sklepy internetowe nie mają już na składzie specjalnej edycji tej gry. Cieszy się ona tak wielką popularnością, że sprzedawcy są zmuszeni anulować kolejne zgłoszenia na jej kupno.

Sega anonsuje pierwszego MMOcRPG na urządzenie przenośne
Sega anonsuje pierwszego MMOcRPG na urządzenie przenośne

Łosiu, 18 marca 2004, 09:32

Obecnie gry z gatunku MMOcRPG (massively multiplayer online) nie są już czymś niezwykłym i rewolucyjnym jak to miało miejsce jeszcze pięć lat temu i spokojnie można stwierdzić, iż znalazły swoje miejsce na rynku wirtualnej rozrywki. Nie mniej jednak nowa produkcja tego typu, tworzona przez firmę Sega, zdecydowanie jest czymś zupełnie nowym, jak dotąd niespotykanym. Zapytacie – dlaczego? Otóż platformą sprzętową, na którą pisana jest gra, nie jest ani komputer PC, ani też konsola nowej generacji typu PS2. Jest nią mały telefon/konsola N-Gage!

Liga Unreal Tournament - zmian ciąg dalszy

Kony, 18 marca 2004, 08:51

Na początku chciałbym wszystkich poinformować, że zmieniliśmy adres strony ligowej. Nowy adres to - http://liga-misia.prv.pl. Po rozegraniu 5 kolejki ligowej, którą opisywałem w zeszłym miesiącu znów mieliśmy przerwę, tym razem trwała ona aż miesiąc, a spowodowana była feriami zimowymi.

Nowości na thief3.com
Nowości na thief3.com

Wojak, 18 marca 2004, 07:53

Wyjątkowo klimatyczna i doskonale wykonana oficjalna strona internetowa nowego Thiefa została po raz kolejny zaktualizowana. Nie znajdziemy tam jeszcze co prawda wersji demonstracyjnej czy chociaż kolejnego zwiastuna tej nadchodzącej produkcji, ale ciekawostek jest sporo i warto się z nimi zapoznać.

PeCetowa wersja True Crime: Streets of L.A. skrywać ma ekskluzywnych bohaterów

eLKaeR, 18 marca 2004, 07:07

Wraz z majową premierą PeCetowej odsłony (vide news z 30 stycznia 2004) trójwymiarowej gry akcji pt. True Crime: Streets of L.A. minie pół roku od momentu debiutu trzech edycji konsolowych (Sony PlayStation 2, Microsoft Xbox i Nintendo GameCube). Developerzy zamierzają wynagrodzić komputerowcom sześciomiesięczne oczekiwanie, umieszczając w konwersji garść niespodzianek.