Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 20 marca 2004

Pełna wersja IGI 2: Covert Strike nielegalna w Chinach!

ComCo, 20 marca 2004, 15:50

Wielokrotnie zdarzyło się już, że na niektóre produkcje narzucane były wysokie restrykcje wiekowe, głównie ze względu na brutalne sceny i niemoralne możliwości zachowań (vide cykl GTA czy pełna wersja Manhunt). Tymczasem, w Chinach zdecydowano się pójść o krok dalej i całkowicie zakazano dystrybucji strzelanki pierwszoosobowej, pt. Project IGI 2: Covert Strike. Jako argumentację owej decyzji podano fakt, iż przekazywane w grze treści „psują” międzynarodowy wizerunek powyższego kraju.

War Story nową grą developerów komputerowej wersji Halo: Combat Evolved?

eLKaeR, 20 marca 2004, 11:32

Kto był developerem PeCetowej edycji Halo: Combat Evolved oraz m.in. Tony Hawk’s Pro Skater 3 i James Bond 007: NightFire? Oczywiście amerykańska firma Gearbox Software, która najwyraźniej przygotowuje obecnie nowy produkt elektroniczno-rozrywkowy. Zapraszamy do zapoznania się z garścią poszlak.

Korporacja BioWare nie będzie developerem sequela Star Wars: Knights of the Old Republic

eLKaeR, 20 marca 2004, 10:55

Za kilka tygodni polska brać elektroniczno-rozrywkowa powinna otrzymać, dzięki firmie dystrybucyjnej Licomp Empik Multimedia, możliwość nabycia zlokalizowanej PeCetowej wersji bestsellerowej gry Star Wars: Knights of the Old Republic. Natomiast w nadchodzących numerach magazynów Electronic Gaming Monthly i Computer Gaming World zostaną zaprezentowane po raz pierwszy materiały, dotyczące kontynuacji rzeczonego hitu.

Ile byłbyś w stanie zapłacić za fajny numer telefoniczny?

Kull, 20 marca 2004, 07:53

Wstąpienie do Unii Europejskiej mimo wielu kontrowersji, niesie ze sobą także pozytywne emocje i nadzieje. Polscy operatorzy sieci komórkowych, to jedni z najbardziej krwiożerczych dostawców tego medium komunikacyjnego, nie tylko w Europie, ale i na świcie. Utopijne marzenia o tanich rozmowach mogą się jednak ziścić wraz z wstąpieniem w szeregi „Unijnych Europejczyków”, a namiastkę tego możemy już podziwiać w formie, jakże głośno reklamowanego systemu Pre-paid o nazwie Heyah. To jednak nie koniec emocji związanych ze zjawiskiem Heja.

W sieci pojawiła się oficjalna strona The Roots

Krystian Smoszna, 20 marca 2004, 05:44

Firma Cenega poinformowała wczoraj, że w sieci pojawiła się oficjalna strona, poświęcona grze The Roots, która w pocie czoła przygotowuje wrocławskie studio Tannhauser Gate. Znajdziemy na niej wszystkie niezbędne informacje na temat gry, wliczając w to fabułę, profile postaci a także screenshoty.