Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 22 marca 2004

Premiera dodatku do Galactic Civilization przesunięta na późniejszy, bliżej nie określony termin

Krystian Smoszna, 22 marca 2004, 12:59

Firma Strategy First Inc. poinformowała, że zapowiadany od dłuższego czasu dodatek do Galactic Civilizations, zatytułowany Altarian Prophecy pojawi się na rynku później niż pierwotnie planowano, tj. w kwietniu. Jak na razie wiążącym terminem jest drugi kwartał tego roku, ale czy wydanie gry nie opóźni się jeszcze, trudno w tej chwili jednoznacznie stwierdzić.

Children of the Nile - gra strategiczna inna niż wszystkie?
Children of the Nile - gra strategiczna inna niż wszystkie?

Krystian Smoszna, 22 marca 2004, 11:34

Jesteś już znudzony grami strategicznymi opartymi o podobne wzorce? Masz ochotę przeżyć coś zupełnie nowego? Jest na to duża szansa, o ile kupisz ukazujący się pod koniec roku nowy produkt firmy Tilted Mill Entertainment, zatytułowany Children of the Nile. Autorzy dość odważnie kreują wizerunek „Dzieci Nilu” jako gry, która łamie obowiązujące zasady panujące w dzisiejszych grach strategicznych i pozwala przyjrzeć się problematyce budowania cywilizacji na zupełnie nowych zasadach

Virtua Fighter 5 i Sega Rally Championship 3 w technologi PowerVR?

eLKaeR, 22 marca 2004, 11:23

Dokładnie od 1996 roku właściciele komputerów osobistych klasy PC stykają się z hardware PowerVR, przydatnym w dziedzinie renderowania realistycznej oprawy wizualnej w trzech wymiarach. Przed niespełna dwoma miesiącami powiadomiliśmy Was, że rzeczony system będzie również wykorzystywany w nowoczesnych telefonach komórkowych np. ze stajni koreańskiej korporacji Samsung. Natomiast dzisiaj chcielibyśmy przedstawić sprawę koncernu Sega i wykupionej właśnie przez niego licencji na użycie niniejszej technologii w urządzeniach elektroniczno-rozrywkowych następnej generacji.

Ghost Recon 2 w produkcji?

Krystian Smoszna, 22 marca 2004, 10:27

Fanowski serwis ghostrecon.net, poświęcony – jak sama nazwa wskazuje – produktom spod znaku Ghost Recon, zapowiedział powstanie kolejnej gry z tej serii – tym razem jednak nie żadnego dodatku ale pełnoprawnego sequela.

Internet wzbogaca się o nowe domeny

Kull, 22 marca 2004, 10:25

ICANN (Internet Corporation for Assigned Names and Numbers), organizacja dbająca o ład i porządek w domenach światowej pajęczyny rozważa wprowadzenie nawet dziewięciu nowych nazw domen najwyższego poziomu.

Zobacz nowe zrzuty ekranowe z polskiej gry typu RTS, noszącej tytuł Earth 2160!
Zobacz nowe zrzuty ekranowe z polskiej gry typu RTS, noszącej tytuł Earth 2160!

eLKaeR, 22 marca 2004, 09:55

Według korporacji wydawniczej Zuxxez Entertainment jeszcze w pierwszej połowie bieżącego roku powinna komercyjnie zadebiutować PeCetowa gra pt. Earth 2160, czyli następna część znanej serii wirtualnych strategii czasu rzeczywistego. Developingiem nowego produktu zajmuje się krajowa firma Reality Pump, odpowiedzialna m.in. za Once Upon A Knight (Polanie II). Zainteresowanych użytkowników serdecznie zapraszamy do obejrzenia sześciu świeżych zrzutów ekranowych, pochodzących z kolejnego dzieła naszych rodaków.