Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 marca 2004, 11:34

Children of the Nile - gra strategiczna inna niż wszystkie?

Jesteś już znudzony grami strategicznymi opartymi o podobne wzorce? Masz ochotę przeżyć coś zupełnie nowego? Jest na to duża szansa, o ile kupisz ukazujący się pod koniec roku nowy produkt firmy Tilted Mill Entertainment, zatytułowany Children of the Nile. Autorzy dość odważnie kreują wizerunek „Dzieci Nilu” jako gry, która łamie obowiązujące zasady panujące w dzisiejszych grach strategicznych i pozwala przyjrzeć się problematyce budowania cywilizacji na zupełnie nowych zasadach

Jesteś już znudzony grami strategicznymi opartymi o podobne wzorce? Masz ochotę przeżyć coś zupełnie nowego? Jest na to duża szansa, o ile kupisz ukazujący się pod koniec roku nowy produkt firmy Tilted Mill Entertainment, zatytułowany Children of the Nile.

Autorzy dość odważnie kreują wizerunek „Dzieci Nilu” jako gry, która łamie obowiązujące zasady panujące w dzisiejszych grach strategicznych i pozwala przyjrzeć się problematyce budowania cywilizacji na zupełnie nowych zasadach. Children of the Nile jest zapowiadany jako pierwszy produkt w historii komputerowej rozrywki, który w całości będzie oparty na zależnościach pomiędzy ludźmi zamieszkującymi dany obszar geograficzny. Jako przywódca starożytnej cywilizacji egipskiej, będziesz musiał stworzyć miasto, które zapewni ludziom dach nad głową, pracę oraz umocni pomiędzy nimi więzi społeczne, oparte przede wszystkim o wzajemne zaufanie. Szczerze powiedziawszy, na razie nic nie wskazuje czym to ma różnić się od innych, podobnych gier, ale być może dowiemy się tego, gdy tylko ruszy oficjalna strona Children of the Nile i zostaną ujawnione kolejne szczegóły. Autorzy obiecują, że takowa witryna powstanie w ciągu najbliższego miesiąca. Na razie nie pozostaje nam nic innego, jak tylko oglądnąć premierowe screenshoty:

 

Children of the Nile - gra strategiczna inna niż wszystkie? - ilustracja #1
Children of the Nile - gra strategiczna inna niż wszystkie? - ilustracja #2
Children of the Nile - gra strategiczna inna niż wszystkie? - ilustracja #3
Children of the Nile - gra strategiczna inna niż wszystkie? - ilustracja #4

 

Linki do stron powiązanych z tematem: