Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 19 marca 2004

Poradnik: Schizm II: Kameleon

Redakcja GRYOnline.pl, 19 marca 2004, 20:05

„Schizm”, zarówno jego część pierwsza jak i druga, to gra przygodowa, a raczej, co bliższe będzie prawdy, gra logiczna z elementami przygody... Fabuła ma za zadanie w tym przypadku tylko i wyłącznie wytyczyć nam ścieżkę, którą będziemy podążać, od jednej zagadki do drugiej, a potem do kolejnej...” - Przed wami ilustrowany opis przejścia gry stanowiącej prawdziwe wyzwanie dla szarych komórek.

Warcraft... planszowy!

Fajek, 19 marca 2004, 17:12

Każdemu graczowi znana jest seria gier komputerowych Warcraft, na czele z najnowszą odsłoną - Warcraft'em III. Teraz ta rewelacyjna gra doczekała się wersji w postaci gry planszowej!

Serwer Battlefield: Vietnam na GRY-OnLine

Fajek, 19 marca 2004, 16:03

Dziś uruchomiliśmy serwer do gry Battlefield Vietnam, znakomitej gry sieciowej, która właśnie trafiła do sklepów. Wszystkich naszych czytelników zapraszamy do zabawy!

Niebawem otwarte testy Söldner: Secret Wars. Premiera pełnej wersji w maju 2004.

eLKaeR, 19 marca 2004, 15:44

Nareszcie firma developerska Wings Simulations podała precyzyjną datę rynkowego debiutu szumnie zapowiadanej taktycznej gry akcji pt. Söldner: Secret Wars. Dodatkowo zaanonsowano rychłe rozpoczęcie tzw. otwartej fazy beta, aby wydatnie rozszerzyć dotychczas wąski krąg testerów (vide news z 29 stycznia 2004).

Valve pracuje nad Half-Life 3?

Wojak, 19 marca 2004, 15:44

Gabe Newell, jeden z założycieli firmy Valve Software, która obecnie kojarzona jest przede wszystkim z nadchodzącą grą FPS Half–Life 2, udzielił ostatnimi czasy kilku dość ciekawych wywiadów. Czytając je możemy dowiedzieć się m.in. kim chciał on być w młodości, w jaki sposób trafił do tej branży, ile kosztuje produkcja gry Half-Life 2 oraz..., że powstanie kolejna część tej serii.

World Championship Snooker 2004 już w lecie
World Championship Snooker 2004 już w lecie

Krystian Smoszna, 19 marca 2004, 13:13

W lecie ukaże się nowa odsłona serii World Championship Snooker, tym razem opatrzona liczbą 2004. Wydawca, czyli firma Codemasters zamierza opublikować grę na PC, konsole Xbox i PlayStation 2.

Flaghsip Studios i Namco Hometek łączą siły
Flaghsip Studios i Namco Hometek łączą siły

Krystian Smoszna, 19 marca 2004, 10:55

W dniu wczorajszym koncern Namco Hometek opublikował oświadczenie prasowe w którym poinformował, że podpisał umowę z Flagship Studios na wydanie jego pierwszej, nie nazwanej jeszcze gry.

Jesienna premiera nowego produktu spod znaku Doom

eLKaeR, 19 marca 2004, 10:23

Amerykańska firma Fantasy Flight Games powinna być znana miłośnikom elektronicznej rozrywki przede wszystkim za sprawą gry planszowej (vide news z 24 czerwca 2003), powstałej w oparciu o popularną serię Warcraft. Teraz pracownicy rzeczonego podmiotu gospodarczego realizują ponoć podobny projekt na podstawie kultowej sagi Doom.

Got Game Entertainment i Knut Müller zapowiadają wydanie drugiej części Rhem
Got Game Entertainment i Knut Müller zapowiadają wydanie drugiej części Rhem

Krystian Smoszna, 19 marca 2004, 09:49

Firma Got Game Entertainment i developer Knut Müller zapowiedzieli wydanie drugiej części gry przygodowo-logicznej o nazwie Rhem. Osadzony w perspektywie pierwszej osoby i przypominający pod wieloma względami serię Myst program, ukaże się najprawdopodobniej jeszcze w tym roku.

"Łódka" Far Cry zatopiona!

eLKaeR, 19 marca 2004, 09:23

Niestety zainteresowani produktem z gatunku FPS pt. Far Cry nie będą mogli pobrać z Internetu trzeciej wersji demo trybu jednoosobowego, noszącej nazwę Boat (vide np. przedwczorajszy news). Zamiast obiecywanej wcześniej „Łódki” na fale globalnego oceanu informatycznego wypłynie interaktywna edycja pokazowa, przeznaczona dla wszystkich entuzjastów opcji multiplayer.

Świat Azeroth otwarty, beta test gry World of WarCraft rozpoczęty!

Phoenix, 19 marca 2004, 04:05

Nie wiem, czy to przeczucie, czy zwyczajny zbieg okoliczności, wiem jedno dzisiejszej nocy postanowiłem położyć się nieco później niż zwykle. Teraz wiem, że było warto. Moi drodzy jako jeden z pierwszych serwisów internetowych w Polsce i śmiem stwierdzić, że również na świecie mamy przyjemność powiadomić Was, iż w dniu 19 marca 2004 włodarze firmy Blizzard Entertainment oficjalnie zainicjowali rozpoczęcie beta testów gry World of WarCraft!