Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Cenega Press Release" 19 marca 2004, 14:22

Manhunt w planie wydawniczym Cenega Poland

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Kontrowersyjna gra firmy Rockstar Games jest już dostępna na konsolę PlayStation 2, a tymczasem Cenega Poland informuje, że już wkrótce gra ukaże się także na platformie PC. Manhunt to propozycja dla graczy o naprawdę mocnych nerwach, która wydana zostanie w naszym kraju w oryginalnej, angielskiej wersji językowej.

Ameryka pełna jest zrujnowanych, pełnych brudu i beznadziei miast, w których nikt nie interesuje się losem innych. Dla mieszkańców Carcer City nie liczy się już nic, prócz taniej rozrywki. Najpopularniejszym sportem jest bezsensowne odbieranie życia i tworzenie z „łowów” na bezbronną ofiarę sadystycznego reality show. Teraz Ty, jako Cash, stajesz się jedną z tropionych ofiar. Weź udział w krwawej jatce, filmowanej przez tajemniczego psychopatę - reżysera.

Manhunt to zupełnie unikalny, nowy typ rozgrywki - jako ścigany przez bezwzględnych i brutalnych łowców Cash, musisz użyć swych zdolności przewidywania i zręczności, aby pokonać przeciwników. Przeżyj piekielne tortury, unikaj najętych zabójców i odkryj tożsamość „reżysera”, który zrobił z Ciebie pionka w swej brutalnej grze. Będą na Ciebie polować zabójcy na zlecenie, skorumpowani policjanci i psychopaci żądni Twojej krwi. Musisz ich pokonać - jeśli ich nie zabijesz, zginiesz.